Z Zakopca do Łodzi!

Z Zakopca do Łodzi!

Big477

Na okładce góral z akordeonem a w grafice artykułu obiektyw? Dokładnie tak wygląda jesień 2019 z naszej perspektywy. Ledwo ochłonęliśmy po wydarzeniach 24iNET Meetingu w Zakopanem a tu, już za chwilę, widzimy się na KIKE XXV. Z Zakopanego do Łodzi w trybie ekspresowym, praktycznie ciągle w duchu konferencyjnych przygotowań. Te dwa, dla wielu Operatorów najważniejsze wydarzenia w roku łączy kawał historii i wspólne dążenia do stabilnego wsparcia i rozwoju branży.

Tym razem w Łodzi. Tym razem „na filmowo”. I chyba trudno byłoby znaleźć lepsze miejsce na poczucie klimatu polskiego kina, niż Łódź. Szczególnie w znanych i sprawdzonych wnętrzach Double Tree by HILTON****. Dla niewtajemniczonych, mapka części wystawowej. A dla wszystkich, mały drogowskaz, który pozwoli Wam szybko i łatwo zlokalizować iNET GROUP podczas listopadowej konferencji.

mapaKIKE2

Wydarzenia KIKE to zawsze doskonała okazja do budowania biznesowych i partnerskich relacji. I tym razem przyjedziemy do Was z nowościami spod szyldu iNET GROUP. Inspektor Ochrony Danych, Tajna Kancelaria, iBOOK, OVIGO, wszystko to co zabezpiecza Twój biznes i buduje przewagę konkurencyjną Twojej marki. Jeśli w Zakopanem zabrakło czasu, znajdziesz nas w Łodzi. Do zobaczenia na KIKE XXV!


 

Czytaj także:
WYGRAJ PRZEJAŻDŻKĘ KTM
KEVIN SAM W DOMU

%d bloggers like this: