25iNET Meeting! ALOHA!

25iNET Meeting! ALOHA!

Big525

Zerkając przez brudne od deszczu okno, podobnie jak Wy pytam: Co to za zima?! Na szczęście dzisiaj mamy dla Was iście wiosenną informacją. Ba, nawet nie słoneczną a wręcz tropikalnie upalną! Gotowi na Hawaje?!

Kolejna konferencja to kontynuacja sprawdzonej formuły iNET Meetingów! 25 edycja będzie naprawdę przełomowa, a wszystko za sprawą organizacji jednego wydarzenia, łączącego 25iNET Meeting z konferencją OKTEL 6!
Słuchając Waszych głosów znaleźliśmy fantastyczną lokalizację nad zalewem Słok gdzie przygotujemy dla Was wyczekiwane wydarzenie w hawajsko-plażowym klimacie! Przygotujcie sobie zatem drinka w kokosowej łupinie, ubierzcie stroje kąpielowe, zarzućcie hawajskie kwiaty na opalone szyje i przyjeżdżajcie do hotelu Wodnik! Bawimy się w luźnym, plażowym stylu. Odpoczywamy nad brzegiem zalewu, relaksujemy się w kompleksie basenowym, ale także spędzamy czas pomiędzy stoiskami sponsorskimi i przyswajamy nowości branżowe na licznych prelekcjach, panelach i warsztatach!

rEJESTRACJA

Pierwszy próg cenowy to jedyne 399,- zł dla małych i średnich ISP oraz 799,- zł dla pozostałych uczestników. Ale niskie ceny uczestnictwa to nie koniec dzisiejszych rewelacji. Dla pierwszych 200 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny mamy wyjątkowy prezent – praktyczny i wytrzymały plecak!

plecak-v2b

Mało? Mamy więcej. Pierwsze 100 osób, które w terminie opłacą fakturę pro-forma za uczestnictwo, otrzymają od nas indywidualny KOD RABATOWY o wartości 100zł, na zakup 4-PAKA audio i e-booków serii ISRIKUZ na stronie Centrum Edukacyjnego ISRIKUZ. teraz macie szansę zapoznać się z publikacjami dla przedsiębiorców, autorstwa jednego z prelegentów majowego wydarzenia, uznanego w Polsce i na świecie Bernarda Frugi – trenera zarządzania, autora i doradcy biznesowego.
Nie pozostaje zatem nic innego jak zaznaczyć grubym markerem 19-21 maja na Waszych kalendarz ściennych i pakować walizki. Dołączcie również do naszego wydarzenia na facebooku, gdzie będziecie mogli śledzić wszystkie aktualności związane z 25iM. Zapraszamy i ALOHA!

rEJESTRACJA


 

Czytaj także:
JAJA W TROPIKACH

%d