Sprawdź kto wygrał

Sprawdź kto wygrał

BlogBIG602

Ponad 1000 odwiedzających stronę 25 iNET Meeting | OKTEL 6 i prawie 200 rejestracji w 3 tygodnie? Tak, też przecieramy oczy i dziękujemy za zaufanie. Może chodzi o Hawaje? Może o połączenie dwóch wydarzeń? Może to zwyczajnie dobry termin dla wszystkich? A może wszystkiego po trochu, z dodatkiem gwarantowanej jakości i murowanej zabawy. Musicie spytać zarejestrowanych, z których aż 76% to mali i średni Operatorzy ISP, 10% to goście specjalni i organizatorzy majowego zamieszania a 14% niezrzeszeni przedstawiciele biznesów z całej Polski.

W ubiegłym tygodniu zapowiedzieliśmy mały konkurs dla tych, którzy dokonali rejestracji w trakcie pierwszego progu cenowego (do końca lutego). Dokładnie tak. Jakby nagród, bonów i voucherów było wciąż mało, postanowiliśmy dorzucić do radosnej puli dodatkową, bezpłatną wejściówkę, która dzisiaj trafi w ręce jednego szczęśliwca/szczęśliwczyni (jeśli istnieje takie słowo) 🙂

 

Zapraszamy do rejestracji na majową konferencję. Śledźcie kolejne wydania iNEWS i nowe informacje na temat nadchodzącego wydarzenia. Odpalając swoje uczestnictwo pamiętajcie, że ponad połowa osób, wybierających się z nami na Hawaje, wybrała w formularzu opcję „after Party” i zdecydowała się zostać z nami jeden dzień dłużej. Was też nie może zabraknąć!

rEJESTRACJA


 

Czytaj także:
TYDZIEŃ WIEDZY

 

%d bloggers like this: