Tydzień wiedzy

Tydzień wiedzy

Big540

Za nami gorący tydzień spotkań z właścicielami biznesów ISP i ich pracownikami z biur obsługi klienta. Podczas wtorkowych warsztatów gościliśmy na Kolistej uczestników z wielu stron Polski. Kolejny chrzest bojowy naszych sal szkoleniowych pokazał, że chyba musimy pomyśleć w przyszłości o przebiciu kilku ścian działowych. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym, którzy aktywnie zdobywali wiedzę i dzielili się z nami swoimi punktami widzenia.

fot2
Przeprowadzony przez Roberta Kubicę z Silersia Solar warsztat „Wdrożenie Fotowoltaiki” cieszył się dużym zainteresowaniem. Podczas kilkugodzinnego spotkania Robert przybliżył uczestnikom współczesne technologie, wykorzystywane w ramach odnawialnych źródeł energii i zaprezentował model biznesowy, który pozwolił mu na stworzenie nowej, silnej marki na tym wciąż chłonnym rynku. Bazując na wnioskach z obserwowania konkurencji i własnych potknięciach, podzielił się listą potencjalnych zagrożeń, czyhających na ISP, zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę.

fot1
W tym samym czasie, piętro wyżej Marcin Sławek z iNET GROUP wraz z 11 uczestnikami omawiał i ćwiczył narzędzia budujące skuteczną obsługę klienta i bardziej wydajną organizację pracy. Pierwsze dwudniowe szkolenie cyklu Pracownik Roku po raz kolejny okazało się pójść swoim własnym torem. Wysyłane przed warsztatem do uczestników i właścicieli ankiety pozwoliły na przygotowanie właściwego programu, jednak realne potrzeby grupy wyszły na światło dzienne dopiero podczas zajęć. Biorąc pod uwagę zaangażowanie i energię uczestników wierzymy, że wypracowane wspólnie praktyki zostaną skutecznie zastosowane w ich codziennej pracy i przyniosą korzyści zarówno biznesom, w których pracują jak i im samym.

Jeszcze raz dziękujemy za liczne przybycie i wysoką energię. Zapraszamy na kolejne szkolenia pod szyldem iNET GROUP! A już wkrótce:

SEP 1kV  19 Marca – Lublin
Wysokościówka13 Marca – Wrocław
Warsztat LEAN (zarządzanie) 23 Marca – Katowice


 

Czytaj także:
SPRZEDAWAJ WARTOŚĆ ZAMIAST MEGABITÓW
KOPALNIA WIEDZY TECHMINE

%d bloggers like this: