3 opcje na Meeting

3 opcje na Meeting

BlogBIG03193

Szanowni Państwo ze względu na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 w Polsce i na świecie oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, postanowiliśmy dodać nowe terminy konferencji. Wybór terminu będzie zależny od rozwoju sytuacji. O ostatecznie podjętej decyzji poinformujemy do 27.03.2020!
Dopełnimy wszelkich starań aby nasza konferencja spełniła wasze oczekiwania oraz zapewniamy, że 25 INet Meeting / Oktel 6 na pewno się odbędzie. Wszyscy zarejestrowani do tej pory uczestnicy nie poniosą dodatkowych kosztów. Będziemy Państwa informować na bieżąco o naszych decyzjach.
Każdy z ewentualnych terminów będzie dostosowany do panujących przepisów prawa oraz zaleceń sanepidu aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo nam przebiegiem wydarzenia.
Dotychczasowe rejestracje zostaną przeniesione na wybrany ostatecznie przez nas termin. Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie na konferencji. Do zobaczenia!

TERMIN 1 – MAJ 
18-21.05.2020 – nadal aktualny
Majowa konferencja nadal aktualna. Mając na uwadze obecną sytuację mamy nadzieję, że wirus zostanie opanowany. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas najważniejsze dlatego proponujemy dwa dodatkowe awaryjne terminy.

TERMIN 2 – CZERWIEC
29.06-2.07.2020
Koniec czerwca to termin na tyle odległy aby dać nam szansę na obserwację i poprawę sytuacji. Zaproponowana data jest bardzo prawdopodobna, mamy nadzieję, że wraz z pierwszymi promieniami słońca epidemia zostanie opanowana, a liczba chorych będzie stopniowo malała, co pozwoli nam na wznowienie konferencji.

TERMIN 3 – WRZESIEŃ 
21-24.09.2020
Najodleglejszy z terminów wydaje się być najbezpieczniejszym wyborem. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja uspokoi się dużo wcześniej i nie będzie potrzeby wdrażania planu C.


 

Czytaj także:
BEŁCHATÓW VS CORONAVIRUS

%d bloggers like this: