Wasz wylot musi zaczekać

Wasz wylot musi zaczekać

BlogBIGmarzec266

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej konferencji iNET Meeting! – Niestety w dzisiejszych czasach te słowa wydają się bardzo nietrafione… Samolot na Hawaje zostaje tymczasowo zawieszony, walizki i drinki muszą zaczekać. Mimo to chcielibyśmy zapewnić, że 25 iNET Meeting / Oktel 6 nie zostanie odwołany! Podobno długo wyczekiwane rzeczy stają się dla nas jeszcze lepsze i bardziej wartościowe. Tak będzie i tym razem!
W poprzedniej publikacji informowaliśmy o 3 wariantach i opcjach organizacji meetingu. Niestety już teraz oficjalnie zakomunikować możemy, że termin majowy z oczywistych przyczyn został porzucony. Aktualną i wyczekiwaną przez nas datą staje się TERMIN 2 – 29.06-2.07.2020.

Powodzenie meetingu oczywiście zależeć będzie w pełni od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19. Pamiętajmy, że zespół odpowiedzialny za organizację tegorocznej konferencji ma w zanadrzu także 3 TERMIN, którym jest 21-24.09.2020.
Myślmy pozytywnie i wszyscy pamiętajmy, że 25 edycja będzie naprawdę przełomowa, a wszystko to za sprawą organizacji jednego, połączonego wydarzenia wraz z OKTEL 6 firmy Korbank! Rejestracji można dokonać tutaj.

rEJESTRACJA

W przypadku przeniesienia konferencji na kolejny termin Wasze rejestracje zostaną przesunięte na zaktualizowaną datę meetingu bez żadnych dodatkowych kosztów. Niezbędne informacje będą publikowane na bieżąco pod adresem: https://inetmeeting.eu/.
Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na konferencji!

Dużo zdrowia!

 

~ Paweł Kucięba, iNET GROUP Sp. z o.o.


 

Czytaj także:
25 iNET Meeting / OKTEL 6

%d bloggers like this: