Dwie obietnice

Dwie obietnice

BlogBIGmarzec267

W zeszłym tygodniu obiecałem Wam dwa tematy. Szczególnie jeden wzbudził niemałe zainteresowanie. Podpisywanie dokumentów online – dziś jest to bardzo na czasie. Usług tego typu jest wiele na rynku, analizuję je od kiedy pojawiła się możliwość zawierania umów w trybie dokumentowym. Wniosek jest jeden – dobry system musi kosztować i dla samodzielnego ISP jego zakup może być dużą inwestycją. Na szczęście nikt z nas nie jest sam, mamy grupę.

Ograniczenia z powodów epidemiologicznych przyspieszyły prace i po ostatnim intensywnym tygodniu mogę stwierdzić – mamy to. Na chwilę obecną mogę już powiedzieć, że zebraliśmy minimalną grupę startową i jesteśmy na etapie wdrożenia platformy o bardzo wysokim poziomie automatyzacji, działającej w sposób maksymalnie łatwy dla typowej działalności ISP. Braliśmy pod uwagę mnogość systemów, które stosujecie, warianty i różnice między Wami i udało się, wraz z dostawcą, znaleźć właściwe rozwiązanie. W formularzu poniżej możecie wyrazić swoją chęć dołączenia do grupy startowej i skorzystania z niej w pierwszym etapie wdrożeniowym. Zapraszam do korzystania!

register

Co do drugiego tematu – zarządzania i rozliczania zespołu zdalnego, to zrobiła się z tego całkiem spora publikacja, która powinna trafić do dedykowanych osób. Dlatego poprowadzę ją w formie webinaru w przyszłym tygodniu, oczekujcie maila z terminiem. Niezmiennie życzę zdrowia i spokoju ducha w tym trudnym czasie, do następnego razu!

 

~ Grzegorz Szeliga, iNET GROUP Sp. z o.o.


Czytaj także:
W

%d bloggers like this: