BlogBIG0430a

Jedną z ostatnich nowości w ofercie xbest.pl jest nowoczesny Mikroskop Elektroniczny JW5009N marki JOINWIT. Urządzenie to służy do inspekcji złączy światłowodowych, umożliwiając identyfikację zanieczyszczeń oraz uszkodzeń na powierzchni czoła ferruli, które w niepożądany sposób mogą zwiększać tłumienność zakłócając transmisję danych.

Mikroskop 1

Mikroskop składa się z sondy umożliwiającej 400-krotne (400x) przybliżenie obrazu czoła ferruli, połączonej z 3,5 calowym ekranem LCD, wyposażonemu dodatkowo w funkcję czterokrotnego cyfrowego powiększenia, dzięki czemu użytkownik uzyskuje wyraźny obraz pozwalający na dokładną diagnostykę.

Mikroskop 2

Rozdzielczość wykonanych pomiarów, zapisanych w postaci zdjęć i wideo wynosi 640×480. Obsługa kart pamięci SD umożliwia archiwizowanie wyników oraz ich przenoszenie bez konieczności przewodowego łączenia się z komputerem.

Mikroskop 3

Niewielkie rozmiary oraz niska waga urządzenia (Wyświetlacz – 145 x 90 x 35 mm, 300g; sonda – 150 x 40 x 45 mm, 120g), a także ergonomiczny kształt, czynią ten zestaw poręcznym w obsłudze oraz idealnie sprawdzającym się w pracy w terenie. Dodatkowe zabezpieczenie obudowy mikroskopu zapewnia gumowe etui ochronne.

Mikroskop 4

Wygodne gumowe przyciski czynią obsługę mikroskopu prostą i intuicyjną dla każdego użytkownika.

Mikroskop 5

Do mikroskopu dołączone są cztery wymienne adaptery – żeńskie i męskie dla złączy w standardach LC/UPC oraz SC/UPC, pozwalające przeprowadzić inspekcję czoła ferruli patchcordów i pigtaili, jak również złączy umieszczonych w przełącznicach lub urządzeniach aktywnych i pomiarowych. W zestawie znajduje się również podstawka pod urządzenie, karta pamięci o pojemności 16 GB, instrukcja obsługi w języku angielskim oraz kabel służący do ładowania i połączenia z komputerem. Ponadto do kompletu dołączone są czyszczarki 1,25 mm i 2,5 mm, które umożliwiają czyszczenie złączy wewnętrznych oraz kaseta czyszcząca, pozwalająca na czyszczenie złączy pigtaili oraz patchcordów. Całość stanowi kompletne rozwiązanie potrzebne do wykonywania inspekcji złączy światłowodowych.

Mikroskop 6

Mikroskop oraz wszystkie pozostałe elementy zestawu otrzymujemy w funkcjonalnej oraz wytrzymałej walizce, umożliwiającej łatwą organizację oraz wygodny transport.

Produkt jest dostępny na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat ceny oraz dostępności mikroskopów elektronicznych, jak i innych towarów dostępnych w ofercie.

XbestSiedziba: Al. Jerozolimskie 96,
Polska, 00-807 Warszawa

Oddział w Rybniku: ul. Św. Józefa 141D

Polska, 44-200 Rybnik
Tel: +48 32 239 6000


 

Czytaj także:
TOP MUFA 2020
ILE ŚWIATŁA W POLSCE