4 pokoje bez Kazika

4 pokoje bez Kazika

BlogBIG20200604d

A trzeba przyznać, o Kaziku ostatnio było głośno. I chociaż czytając ten tytuł w głowach części z nas od razu śpiewa Edyta Bartosiewicz, to… muzykę zostawmy sobie na koniec.
Nasze 4 pokoje to podstawa agendy i komunikacji podczas lipcowego MITINGO 2020. W każdym z nich znajdziecie prelekcje i wykłady, podzielone i zorganizowane w cztery obszary tematyczne.

Marketing i sprzedaż, prawo i finanse, zarządzanie i efektywność oraz technologie i narzędzia to przewodnie tematy MITINGO. W każdym z pokoi zobaczycie swoich ulubionych i kilku nowych prelegentów. Nasza agenda, chociaż jeszcze niekompletna, już teraz prezentuje się bardzo mocno. Wśród tematów znajdziecie przede wszystkim praktyczne rozwiązania i skuteczne, sprawdzone sposoby na radzenie sobie z rynkowymi zmianami 2020 roku.

Ale to nie wszystko. Nasi prelegenci, partnerzy oraz ich zespoły będą do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania MITINGO. Warsztatowa formuła i możliwość indywidualnych konsultacji z ponad 30 specjalistami pozwoli Wam w pełni wykorzystać możliwości nowej formuły Meetingów OnLine.

rejestr

Do zobaczenia w sieci! A dla tych bardzo stęsknionych za Kazikiem…

Reżyseria: Kazik Staszewski i Sławek Pietrzak 🎧 Posłuchaj na Spotify – https://spoti.fi/2JIScQD Kup płytę: http://bit.ly/1OI646x | iTunes: http://apple.co/1YtqDhn


 

Czytaj także:
25 iNET MEETING

%d bloggers like this: