BlogBIG20200618e

OPCJA NR 1

Jeśli od czasu do czasu wspierasz swoich Klientów B2B w tworzeniu stron www i platform internetowych, to możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego w nazwa.pl, który gwarantuje Ci 50% rabatu na większość usług oferowanych w nazwa.pl.

Twój kod rabatowy w nazwa.pl
pe36-3594-3237

Jeśli jednak jesteś ISP, który drugą nogę mocno zakorzenił w biznesie web-developerskim, to mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie . . .

OPCJA NR 2

Webmasterze, oferujemy Ci aż 50% prowizji w Programie Partnerskim nazwa.pl!

Webmasterze, jeżeli jeszcze zastanawiasz się, która firma oferuje najwyższe prowizje za polecenie usług hostingowych, to jest to nazwa.pl! Nowa propozycja nazwa.pl pozwala zarobić aż 50% od pierwszej wpłaty, dokonanej przez poleconego przez Ciebie klienta i do 35% od każdej kolejnej. Im więcej usług polecisz, tym prowizja, którą otrzymasz za przedłużenia usług będzie wyższa!

Program Partnerski nazwa.pl, który do tej pory oferował stałą 25% prowizję od każdej wpłaty za poleconą usługę, został wzbogacony o nową propozycję, skierowaną do osób i firm zajmujących się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, która pozwala polecać usługi nazwa.pl większej liczbie klientów.
Zasady programu są proste i czytelne. Po zgłoszeniu do nazwa.pl, za pomocą formularza dostępnego na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant w celu omówienia szczegółowych zasad współpracy. Warunkiem przystąpienia do programu z 50% prowizją jest polecenie co najmniej 5 klientom usług hostingowych nazwa.pl. Jeżeli jednak dopiero rozpoczynasz z nami współpracę, ale masz już klientów korzystających z hostingu w innych firmach hostingowych oraz zadeklarujesz ich przeniesienie do nazwa.pl, to jesteśmy gotowi aktywować Ci 50% prowizję od samego początku!
Wynagrodzenie wypłacane jest od wszystkich opłaconych usług, będących w ofercie nazwa.pl i aktywowanych za pomocą Twojego indywidualnego kodu, który od nas otrzymasz. Niezależnie od tego, czy polecisz usługi hostingowe, domeny, certyfikaty SSL, czy też Cloud Backup, od każdej z tych usług otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty i do 35% od każdej kolejnej. Pieniądze będziesz mógł wypłacić w dowolnym momencie na swoje konto bankowe.
Wynagrodzenie od kolejnych wpłat wynosi od 25% do 35% i jest zależne od liczby poleconych przez Ciebie opłaconych usług. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje i rozpocząć współpracę, korzystając z formularza na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski. Nie wymagamy żadnych pisemnych umów, aby przydzielić Ci wyższą prowizję. Nasza współpraca opierać się będzie na wzajemnych korzyściach i zaufaniu.


Czytaj także:
O CO CHODZI Z TYM OVIGO