BlogBIG20200610f

IPTV OVIGO szybko i konsekwentnie dociera do nowych odbiorców i ISP. Nowa polityka cenowa trafia na podatny grunt Klientów końcowych a oferowany model współpracy, choć przy pierwszym kontakcie może zaskakiwać, bardzo szybko znajduje aprobatę Operatorów. Wiadomo jednak, że bogata i dopasowana oferta to nie wszystko. W branży telewizyjnej pewnie bardziej niż w innych dwustronna, aktywna współpraca, jest najważniejszym gwarantem zysku. Na polu marketingowym i sprzedażowym, ale również w ramach wzajemnego wsparcia, partnerskie relacje na linii Operator – Dostawca są kluczowe w budowaniu wspólnego sukcesu.

Dlatego właśnie w naszym katowickim studio powstaje cykl filmów EV (explainer video – filmy wyjaśniające), dedykowanych zarówno dla Was – właścicieli biznesów operatorskich, Waszych pracowników i dla użytkowników końcowych OVIGO.
Pierwsze wskazują na budowę i działanie modelu biznesowego oraz obopólne korzyści wynikające z rozwojowej współpracy. Drugie, dla pracowników BOK i sprzedaży, wskazują na wyróżniki oferty i opisują właściwy model handlowy dystrybucji OVIGO. Filmy w trzeciej kategorii przedstawiają funkcjonalności oraz intuicyjne poruszanie się po platformie/aplikacji telewizyjnej.

W kolejnych tygodniach wyślemy współpracującym z OVIGO Operatorom materiały video, wspierające naszą współpracę i świadomość Klientów końcowych w zasięgach sieci partnerskich. Tymczasem zostawiamy Was na chwilę z Dawidem Szwugierem – Prezesem Horyzont Media SA. Pełny materiał video prześlemy współpracującym z OVIGO Operatorom.


 

Czytaj także:
MARKETING OVIGO