BlogBIG20200625a

vKIKE za nami!

Na wstępie dziękujemy serdecznie osobom odwiedzającym zarówno stoisko iNET Group w EXPO Hall jak i nasz VIP ROOM w Business Lounge oraz za niezliczone rozmowy w naszych strefach wystawowych!

Wirtualna konferencja KIKE to wydarzenie przełomowe – Dwa dni prelekcji i paneli dyskusyjnych w 8 blokach tematycznych to ponad 2000 minut fachowej wiedzy o nowych regulacjach prawnych, sytuacji w branży telekomunikacyjnej oraz nowościach technologicznych na rynku.

Wiedza i bezpośredni przekaz informacji pomiędzy uczestnikami to wartości nadrzędne konferencji vKIKE. Istnieje duża szansa, że przemierzając wirtualne korytarze konferencji odwiedziliście Auditorium 2 i wysłuchaliście autorskiej prezentacji „iNET Group upgrade” prowadzonej przez Prezesa iNET Group – Grzegorza Szeligę. Jeśli jednak całkowicie wciągnęły Was inne aktywności proponowane przez organizatora to niczym się nie martwcie! Wystarczy, że odezwiecie się na biuro@inetgroup.eu, a nasz zespół podzieli się z Wami prezentacją, która wyświetlana była podczas autorskiej prelekcji!

vkike

Wiedza i edukacja to oczywiście nie wszystko. Zaznaczyć trzeba, że vKIKE to możliwość odbywania rozmów 1:1 oraz spotkań w mniejszych i większych grupach na niezliczonej ilości miejsc networkingowych oraz w dedykowanych VIP Roomach. To za mało? Co powiecie na samotny rejs motorówką? Grupowy mecz piłki nożnej? Spacer do latarni morskiej, albo relaks na plaży? Konferencja KIKE niezależnie od oczekiwań dostarczyła nam wiele frajdy! Gratulujemy organizatorom i czekamy na więcej!

Dziękujemy, że byliście z nami!


Czytaj także:
ZYSKOWNA FORMUŁA MITINGO
NO PEWNIE, ŻE SIĘ NIE UDA