BlogBIG20200625b

Technologie i narzędzia to nazwa jednego z czterech pokoi, które przygotowaliśmy dla Was podczas MITINGO. Już 2 lipca będziecie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu w nowej, cyfrowej formule. Patrząc na agendę mitingu szybko zauważycie, że tym razem postawiliśmy mocno na technologiczną sferę naszej branży.

R4

W pokoju Technologie i narzędzia znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania na wiele obecnych problemów i wyzwań w telekomunikacji. Dominującym tematem dnia będzie na pewno IPTV, która szeroko i na stałe wpisała się w mapę domowych multimediów. Andrzej Andruszków i Marcin M. Drews z KORBANK SA opowiedzą Wam o nowych, komercyjnych możliwościach telewizji a Dawid Szwugier z HORYZONT MEDIA SA zaprezentuje przewagi modelu biznesowego współpracy z OVIGO nad innymi platformami na rynku.
Jeśli wciąż zastanawiacie się jak pokonać niektóre z trudności związanych ze stosowaniem znanych, jednak problematycznych rozwiązań, koniecznie dołączcie do nas podczas prelekcji Rafała Jacha z xbest.pl na temat kompozytowych słupów marki PoleComp.

MITINGO 2020 to również wyjątkowy dzień dla wszystkich poszukujących niezawodnych rozwiązań systemowych i możliwość konsultacji ze specjalistami z zespołu NET 360.
Wszystko to w prostej i funkcjonalnej formule MITINGO. Zapraszamy 2 lipca. Nie może Was zabraknąć!


Czytaj także:
KTO WYGRYWA LOKALNIE