BlogBIG20200630b

Zaczęło się skromnie od „Hej Panowie (i Panie), zróbmy wydarzenie w nowej formule OnLine”, a skończyło się na 300 rejestracjach, 30 prelegentach i 24 cyfrowych pokojach, przygotowanych specjalnie w celu prowadzenia szerokich jak i indywidualnych konsultacji.
Na MITINGO spotkacie nowe jak i znane twarze w branży. W obszarach marketingu i sprzedaży porozmawiacie z Marcinem Sławkiem (iNET GROUP) oraz z Grzegorzem Skierą (Silence).
Jak przystało na branżę mocno związaną z technologią nasz cyfrowy pokój Technologie i Narzędzia aż pęka w szwach. Czeka na Was aż 13 praktycznych spotkań z liderami technologii telekomunikacyjnych, a wśród n ich min. Rafał Jach (xbest.pl), zespół NET360 (FIONE), Dawid Szwugier (OVIGO), niezastąpiony zespół KORBANK, i wielu innych.

Prawo nastręcza trudności a budżet firmy ciągle się nie dopina? Zapraszamy do pokoju Prawo i Finanse. Poznacie regulacje rządzące sukcesją przedsiębiorstw ISP (KLARP), fakty i mity na temat windykacji (EPULEGAL) i wciąż nieodkryte tajniki RODO (iNET GROUP). Zespół SAYF opowie Wam o zmianach PKE a piękny i skuteczny zespół LK Kancelaria podpowie Wam jak uzyskać odszkodowanie od sprawcy zdarzenia.

Zarządzanie i efektywność to szerokie pole działania każdego właściciela biznesu. Dlatego ściągnęliśmy dla Was najlepszych praktyków w branży, a wśród nich Piotr Pytel (Twoi Eksperci), Magdalena Stańska (Infradata), Andrzej Andruszków (KORBANK) i wielu innych.

Pamiętaj, że nasze wydarzenie to nie tylko 4 główne pokoje z prelekcjami, ale przede wszystkim możliwość konsultacji OnLine w 24 pokojach partnerskich. Do zobaczenia na pierwszym meetingu w sieci – MITINGO 2020.


 

Czytaj także:
DOBRY SPOSÓB NA CGNAT Z JUNIPER
BRANDING 1.0