BlogBIG20200630a

Nie ma to jak stara, dobra formuła. Wyjazd, hotel, trzy dni wymiany doświadczeń i dobrej imprezy. Pół tysiąca ludzi, poświęcających czas i angażujących się w rozwój branży telekomunikacyjnej w Polsce. Do tego wrócimy jesienią. Dzisiaj, w specjalnym wydaniu iNEWS oprowadzamy Was po prostej formie komunikacji, jaką oferuje lipcowe MITINGO 2020.

Pamiętacie publikację 4 pokoje? Teraz mamy ich 24! Jak je odwiedzić?


 

W dniu wydarzenia, 2 lipca, wejdź na stronę MITINGO, a następnie w zakładkę UCZESTNIK. Zaloguj się używając hasła, które opublikujemy na naszym facebooku w środę, oraz prześlemy drogą mailową do zarejestrowanych uczestników wydarzenia.
Do obsługi MITINGO potrzebujesz jedynie komputera lub dowolnego innego urządzenia multimedialnego, obsługującego przeglądarkę internetową. Całość została osadzona na silniku Akademia KORBANK, co zapewnia prostą obsługę i bezawaryjność.

W pokojach głównych weźmiesz udział w prelekcjach i warsztatach naszych prelegentów i partnerów a podczas całego dnia MITINGO spotkasz ich i ich zespoły w dedykowanych pokojach, które są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania eventu. Łącznie ponad 40 specjalistów w 24 pokojach.
Nasz system rejestracji pozwoli Ci na płynne przemieszczanie się między pokojami bez konieczności każdorazowego logowania się.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na MITINGO 2020, dołącz do nas

rejestr


 

Czytaj także:
WEBINAR CRM W ZESPOLE
ZYSKOWNA FORMUŁA MITINGO