BlogBIG20200730d

~ Paweł Kucięba; iNET GROUP Sp. z o.o.

Net360
Zarządzanie przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym jeszcze nigdy nie było tak proste. Net360 to jedyne narzędzie, którego kiedykolwiek będziesz potrzebował.

Net360
dlaczego powstał?

iNET Group sp. z o.o. i FIONE Sp. z o. o. współpracują właściwie od czasu powstania grupy. Wieloletnie doświadczenie FIONE w rozwoju systemu NET47 wsparte bezpośrednią relacją z setkami firm grupy iNET pozwoliło na dokonanie następnego kroku. Na bazie ponad dekady doświadczeń w branży ISP  stworzyliśmy specyfikację wyjątkowego narzędzia – net360 to przyszłość systemów zarządzania. Postawiliśmy na zaadresowanie większości (a może i wszystkich) potrzeb i procesów u operatora ISP – my także jesteśmy operatorem.

Net360
Gdzie jesteśmy dziś?

Specjaliści z obu firm nieustannie pracują nad ulepszaniem, aktualizowaniem i dostosowywaniem systemu do Waszych oczekiwań. Z dniem 30.06.2020 zakończony został proces zbierania informacji i badania rynku przez iNET Group, ponieważ NET360 jest zawsze na bieżąco. Nie tylko pod względem technologii, udoskonalania funkcjonalności, ale również niezbędnych regulacji rynkowych i prawnych. System oddany został w ręce programistów, aby strony zainteresowane już we wrześniu mogły rozpocząć wdrażanie tego rewolucyjnego narzędzia. Wszelkie zmiany, poprawki i ulepszenia to wynik setek rozmów telefonicznych zespołu iNET Group oraz podobnej ilości maili wymienionych podczas tworzenia założeń tej nowej formy współpracy.

Warto zaznaczyć, że dzięki zaangażowaniu doświadczonych podmiotów, oraz słuchaniu potrzeb rynku, z naszym systemem znikają wszelkie ograniczenia. W iNET Group uczestniczy cały przekrój branży operatorów ISP i w proponowanym przez nas rozwiązaniu, żaden z nich nie mógł być pominięty.

Net360
czy jest dla mnie?

Gotowe rozwiązanie kierujemy do operatorów o dowolnej wielkości. Wszystkie niezbędne narzędzia zintegrowane zostały w jednym systemie. Zarządzanie usługami, sprzedażą, zespołem, raportowanie, windykacja, statystyki – wystarczy jedno kliknięcie! Pamiętaj także, że wygodny model współpracy NET360 nie obciąża Twojego budżetu, a z powodzeniem generuje zwiększone zyski w Twojej firmie!

Net360
co dalej?

Jak wspomnieliśmy projekt wszedł w fazę realizacji zgodnie z harmonogramem. Od 1 lipca trwa development finalnej pierwszej wersji Net360. Zakończyliśmy serię wywiadów, zamkniętych testów oraz zbierania informacji, co jednak nie oznacza, że zamknęliśmy się na Wasze głosy i sugestie. Na potrzeby dalszej komunikacji budujemy sekcję FAQ <https://net360.pl/#faq> a Tomasz jest do Waszej dyspozycji w razie bardziej skomplikowanych pytań czy zagadnień <tomasz@net360.pl>. Zapraszamy też do kontaktu z iNET Group <tu link do sekcji kontakt w inetgroup.eu>

Net360
to WY

Budujcie z nami sekcję FAQ, zgłaszajcie potrzeby, funkcjonalności i niezbędne integracje. System jest dla Was i to Wam ma najlepiej służyć.

Rewolucja nadchodzi! Bądź jej częścią!

netlogo

 

~ Paweł Kucięba; iNET GROUP Sp. z o.o.


Czytaj także:
GDZIE UCIEKA KASA?