BlogBIG20200806c

To informacja, na którą wszyscy czekali ze zniecierpliwieniem, zgodnie ze wspomnianymi w zeszłym tygodniu ułatwieniami w organizacji imprez,  nasz meeting w końcu się odbędzie. Trudna sytuacja związana z Pandemią zmusiła nas wszystkich do pewnych ograniczeń. Decyzja o przesunięciu naszego wydarzenia na wrzesień była konieczna, nie tylko ze względu na obostrzenia rządu, ale przede wszystkim z troski o bezpieczeństwo nas wszystkich. Podczas organizacji eventu wzięliśmy pod uwagę możliwości hotelu związane z kompleksowym wdrożeniem działań zapobiegających COVID-19. Chcąc spełnić wszystkie wymagania bezpieczeństwa, postanowiliśmy zmienić miejsce konferencji. Głównym kryterium był wybór odpowiedniego hotelu, w którym uda się zachować odstępy między poszczególnymi uczestnikami min 2,5 mkw oraz który pomieści wszystkich uczestników w jednym miejscu bez potrzeby przemieszczania się w ciasnych busach kursujących między hotelami. Pozwoli to na większą kontrolę uczestników oraz zachowanie bezpiecznej odległości między nimi.

Kierując się powyższymi kryteriami oraz Waszymi głosami postanowiliśmy, że 25 iNet Meeting odbędzie się w centralnej Polsce w hotelu Windsor w Jachrance w terminie od 14 do 17 września 2020 r. Jest to sprawdzone przez nas miejsce, które umożliwia nam organizację konferencji z zastosowaniem wszystkich zaleceń. Tak duży obiekt hotelowy pozwala na organizację  eventów do 2000 uczestników, jednakże ze względów bezpieczeństwa w naszej konferencji będzie uczestniczyć maksymalnie 400 osób (20% maksymalnego obłożenia zalecanego przez GIS), tak aby każdy mógł zachować odpowiedni dystans społeczny. Ponadto hotel wprowadził szereg procedur w celu minimalizacji niebezpieczeństwa zarażenia się. W obiekcie stosuje się wszelkie niezbędne środki zabezpieczające takie jak maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne są regularnie wietrzone oraz dezynfekowane przez dedykowanego pracownika. Hotel Windsor pozwala również na zamknięcie całego terenu wokół obiektu dzięki czemu mamy pewność że nikt nie wtargnie bez uprzedniej rejestracji na konferencję.

Dzięki współpracy z sanepidem oraz hotelem konferencja odbędzie się w wyznaczonym trzecim terminie. Nasza ekipa pracuje na najwyższych obrotach, jesteśmy podzieleni na dwie drużyny tak, aby w razie niesprzyjających okoliczności zorganizować wydarzenie mimo zmniejszonej liczby organizatorów. Wszystkie zalecenia dotyczące bezpieczeństwa zostały zastosowane w hotelu tak, aby umożliwić organizację eventu oraz zapewnić nam wszystkim komfortowy i bezpieczny udział w spotkaniach oraz prelekcjach. W przypadku gdy uczestnik nie będzie mógł realnie wziąć udziału w konferencji, będzie miał możliwość oglądania transmisji na żywo z całego wydarzenia i wziąć udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach.

Branżowa konferencja dostarczy Wam dobrej zabawy, ale również dużej dawki wiedzy. W poprzednich edycjach wydarzenia zgromadziliśmy ponad 50 wystawców, którzy na stoiskach targowych i autorskich prezentacjach przedstawiali zalety i innowacje swoich firm. Ponad 500 gości z niemal 250 organizacji biorących udział w konferencji odwiedziło stoiska i odbywało branżowe rozmowy. 

Firma iNET Group – główny organizator 25 edycji iNet Meetingu zaprasza na konferencję, to będzie niezapomniana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach impreza!

Przypominamy, że 25 iNet Meeting / Oktel 6 odbędzie się od 14 do 17.09.2020 roku w hotelu Windsor w Jachrance. Bawimy się w luźnym, plażowym stylu, relaksujemy się w SPA, odpoczywamy nad zalewem Zegrzyńskim,  ale także spędzamy czas pomiędzy stoiskami sponsorskimi i przyswajamy nowości branżowe na wielu prelekcjach, panelach i warsztatach! Natomiast oczywiście także, jako organizatorzy obserwujemy na bieżąco sytuację i jesteśmy w stanie dostosować się do wszystkich scenariuszy.

Rejestracji można dokonywać od poniedziałku 10.08.2020 na stronie https://inetmeeting.eu/rejestracja, start o godzinie 12:00.

Przygotujcie sobie zatem drinka w kokosie, ubierajcie stroje kąpielowe, bierzcie hawajskie kwiaty i przyjeżdżajcie do hotelu Windsor!

Do zobaczenia!

A tym, którzy przegapili ostatnią konferencję w Jachrance z niekłamaną przyjemnością przypominamy.


Czytaj także:
BĘDZIE PRZEŁOMOWO