BlogBIG20200604b

Z początkiem maja po raz pierwszy poinformowaliśmy Was o usłudze iNET PREMIUM. Ideą stworzenia iP od zawsze było dostarczenie nowych rozwiązań, wspierających pracę zespołów i pracowników ISP. Takie narzędzia jak iSIGN, czyli podpisywanie umów OnLine, czy nieograniczony dostęp pracowników do comiesięcznych webinarów i praktycznych szkoleń, stanowią podstawę iNET PREMIUM.

Jeśli jesteś członkiem iNET GROUP do końca czerwca możesz bezpłatnie korzystać z usługi iP. Jak to zrobić? Wyślij zgłoszenie TUTAJ i po pozytywnej weryfikacji naszego biura otrzymasz hasło do zawartości usługi. Od lipca iNET PREMIUM przechodzi w tryb płatny i będzie dostępna z poziomu naszej strony za pomocą Twojego indywidualnego loginu i hasła iNET GROUP.

iNET PREMIUM to dodatkowo bezpłatne:


iconiSIGN
iSIGN – podpisywanie umów OnLine

trenericon
Webinary i szkolenia – dostęp do archiwum i nowych webinarów i szkoleń miękkich iNET GROUP. Co miesiąc czekają na Was dwa nowe webinary i jedno szkolenie.

zp
Zgrana Paczka – promowanie idei zakupów u regionalnych Operatorów w zasięgach ich infrastruktur.

kons
Konsultacje specjalistów – spotkania On-Line z kadrą zarządzającą i specjalistami iNET GROUP. Pełna godzina konsultacji do wykorzystania co miesiąc.

1
Priorytet – reakcja zespołu i Partnerów iNET GROUP w ciągu 48 godzin. Twoje zapytania traktujemy priorytetowo.

UWAGA: Tylko w czerwcu uruchamiamy iNET PREMIUM bezpłatnie dla wszystkich Członków iNET GROUP. Szczegółowe informacje oraz ofertę usługi PREMIUM otrzymasz po wypełnieniu formularza.

 

 


 

Czytaj także:
WŁĄCZ iNET PREMIUM
3 LATA KOMUNIKACJI