30 września w siedzibie iNET Group odbyło się stacjonarne szkolenie we współpracy z firmą 4change zatytułowane: „Trudne rozmowy… w trudnych czasach” Jak wskazuje przewodni temat szkolenia, czasy, w których obecnie żyje każdy z nas nie są niestety łaskawe. Mimo to, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i zapewnienia niezbędnych środków ochrony osobistej szkolenie udało się przeprowadzić w całkowicie bezpiecznych, kontrolowanych warunkach.
Doświadczenie trenerki – Marty Dębowiec, która posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, budowaniu zespołów w tym rozproszonych, rekrutacji i selekcji personelu pozwoliło na poruszenie zagadnień takich jak:

  1. Proces komunikacji.
  2. Struktura trudnych rozmów.
  3. Komunikat JA.
  4. Negocjacje.
  5. Manipulacja.

Uczestnicy przez cały dzień szkoleniowy nie tylko prowadzili bezpośrednie rozmowy między sobą, ale przede wszystkim pracowali na starannie przygotowanych case’ach, rozwiązywali codzienne problemy managerskie oraz uczestniczyli w autorskich prezentacjach i ćwiczeniach.
Zachęcamy do udziału w kolejnych cyklach szkoleń we współpracy z 4change – Akademia biznesu. Jeżeli w najbliższym czasie potrzebujesz szkolenia, które w znaczący sposób podniesie twoje umiejętności – napisz do nas na adres: robert.lis@inetgroup.eu.


Czytaj także:
SZKOLENIA 30.09