Zgrana Paczka – Nowe Pokolenie

Zgrana Paczka – Nowe Pokolenie

Zapnijcie pasy, poprawcie kaski i uważajcie, żeby nie wypaść na zakręcie z foteli. W 2021 Zgrana Paczka rusza w Polskę! Pierwsza w Polsce marka integrująca działania marketingowe małych i średnich operatorów przechodzi rebranding na potrzeby nowej strategii reklamowej. Tworząc „nowe pokolenie” Zgranej Paczki bazujemy na doświadczeniu naszego zespołu, zewnętrznych partnerach i praktyce, którą nabyliśmy realizując marketing dla operatorów w całej Polsce. Zestawiamy wyniki wieloletnich działań projektu z efektami realizowanych kampanii iBOOK, potrzebami docelowych grup Klientów i oczekiwaniami Operatorów.

To ostatnie jest dla nas szczególnie ważne. Patrząc na realizacje wdrożeń iNET GROUP (wsparcie prawne, RODO, VOiP, szkolenia, reklama, i wiele innych), które funkcjonują na skalę krajową i wspierają setki ISP, widzimy doskonale jak ważną rolę odgrywacie w tworzeniu każdego z nich. „Więcej słuchać, mniej mówić” to zasada, która przez wiele lat pozwoliła nam we właściwy sposób oceniać zmiany w branży i Wasze potrzeby, jako przedsiębiorców. Zdania i opinie ponad 2000 operatorów są dla nas podstawą do pracy nad nowymi projektami, które później wymiernie wpływają na sukces Waszych biznesów. Podobnie rzecz ma się ze Zgraną Paczką.

Prowadzenie dedykowanych działań reklamowych dla operatorów na ich regionalnych rynkach pozwala zaobserwować wiele wspólnych elementów. Powtarzalnych, niezależnie od regionu działania czy skali ISP. Te same kanały komunikacji, pewien stopień współpracy z regionalnymi władzami, interakcje z mieszkańcami, itd. Jednocześnie indywidualny charakter każdego z Waszych biznesów sprawia, że w naturalny sposób znajdujecie najbardziej skuteczne dla Was praktyki reklamowe i metody działania. Owszem, czasem z różnym skutkiem. Jednak to właśnie suma Waszych doświadczeń, sukcesów i porażek finalnie zawsze okazuje się kluczem do efektywnego działania.

Nowe pokolenie

Jak wiecie, Zgrana Paczka funkcjonowała na rynku od lat. W różnych formach i w różnych modelach współpracy z operatorami. Obecnie prowadzone działania przygotowują markę do ekspansji i są efektem wielomiesięcznych przygotowań, które pozwolą nam na skuteczny rebranding Zgranej Paczki. Bazujemy na twardych danych, statystykach i ciągłej obserwacji rynku telekomunikacyjnego. Jednak skuteczna reklama to coś więcej niż liczby i słupki. Działający, zintegrowany marketing to więcej niż wspólne logo i naklejka na szybie biura. Przydaje się jeszcze odrobina talentu, właściwi partnerzy i doświadczenie tych, którzy stoją za marką, produktami czy usługami. W tym wypadku – Wasze i nasze doświadczenie.

Zachęcam Was do wypełnienia krótkiego i anonimowego formularza, którego pytania przygotowano pod kątem właściwego rebrandingu Zgranej Paczki.


%d bloggers like this: