Krótko i na temat – Dziupla Drwala, wraz z iNET GROUP daje Wam możliwość realizacji profesjonalnych nagrań lektorskich na potrzeby Waszych IVR, reklam radiowych, reklam wideo i, jeśli zajdzie taka potrzeba, życzeń urodzinowych dla teściowych. Chociaż to ostatnie robimy niechętnie 🙂 Jak to wygląda w praktyce? Co dwa tygodnie zaszywamy się w studio i wykonujemy produkcje głosowe dla operatorów. Ku mojemu zaskoczeniu większość zleceń dotyczy Waszych „automatycznych sekretarek” i podkładów głosowych do materiałów video. Najbliższa sesja nagraniowa odbędzie się w piątek 16 października.

JAK TO DZIAŁA?

  1. Oglądasz poniższe wideo i zdajesz sobie sprawę z faktu, że profesjonalne nagrania IVR i reklam głosowych są świetną wizytówką Twojej firmy.
  2. Wypełniasz formularz/zamówienie, w którym zamieszczasz tekst nagrania. Oczywiście możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i konsultacje w zakresie tworzenia tekstów, pod adresem mailowym biuro@dziupladrwala.pl lub telefonem 796 598 777.
  3. 22 października otrzymujesz od nas pliki .mp3 formatowane według Twoich wskazań.
  4. Płacisz 240zł/netto za minutę nagrania. 120zł/netto jeśli jesteś w iNET GROUP.
  5. Twoi Klienci odbierają Cię lepiej, a Ty cieszysz się, że zrobiłeś kolejny krok w stronę profesjonalnej promocji swojej marki.