Dzisiaj już chyba każdy, niezależnie od skali biznesu i ambicji rozumie, że bez właściwych narzędzi do zarządzania nie da się prowadzić dochodowej firmy. Nie da się też analizować swoich działań czy statystyk, a co za tym idzie, nie sposób skutecznie planować rozwoju biznesu. Nie wiesz o czym mówię? W takim razie dobrze, że otworzyłeś dzisiaj iNEWS.

Biznesplan w excelu

Stary, dobry, kochany excel. Towarzyszył nam na studiach, pomógł w przygotowaniach wniosków o dofinansowania na pierwsze działalności. Pozwalał zarządzać domowym budżetem, liczyć koszty czy przewidywane zwroty z inwestycji. Momentami zapewniał nawet odrobinę rozrywki… może grafika nie była imponująca, ale przyznacie, że odnajdywanie ukrytych gier dawało odrobinę satysfakcji.

Rozbudowane funkcje najbardziej popularnego na świecie programu kalkulacyjnego z powodzeniem pozwalały i wciąż pozwalają na skuteczne zarządzanie finansami i prowadzenie statystyk. Uzbrojony w chmurę i pozostałe narzędzia ze stajni Microsoft lub Google, daje znacznie więcej możliwości. Ci z Was, którzy przywykli do pracy w chmurze, mogą doceniać zalety i mobilność takiego rozwiązania. I chociaż kwestie bezpieczeństwa mogą być tutaj dyskusyjne, o tyle funkcjonalność popularnych chmur przyciągnęła wielu chętnych. Jednak… jeśli coś jest dla każdego, to zazwyczaj nie sprawdza się dla ISP.

Przez ISP dla ISP

Księgowe korzystają z dedykowanego oprogramowania. Projektanci i graficy lubują się w softwarze dwóch, może trzech największych producentów na świecie. Z innej beczki, samochód formuły 1 potrzebuje profesjonalnych opon, które zapewnią mu odpowiednią przyczepność i hamowanie. Tzw. „rozwiązania szyte na miarę” to w moim odczuciu jedyny wyznacznik jakości. Podobnie rzecz ma się w przypadku oprogramowania klasy CRM dla operatorów telekomunikacyjnych.

Aby stworzyć system, który będzie spełniał potrzeby operatorów i wychodził na przeciw ich oczekiwaniom, trzeba nie tylko dobrze rozumieć branżę, ale również od podszewki znać mechanizmy rządzące przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym. Bazować na wieloletnim doświadczeniu. Znać zagrożenia i potencjalne problemy. Wiedzieć, które dane i procesy są kluczowe i jakie metodologie usprawnią prace. Właśnie takim systemem jest net360 – stworzonym przez operatora dla operatorów.

Ogarnij się w 2021

Rok 2020 został ogłoszony przez FIONE (producenta net360) rokiem rewolucji systemów CRM dla ISP. Spora część rynku już korzystała z protoplasty nowego systemu – net47, co było dla wielu gwarantem jakości nowej dystrybucji. Chociaż w przypadku net360 trudno mówić o kolejnej dystrybucji. Przewagi szerokiego wachlarza funkcji i możliwości integracyjne sprawiają, że rewolucyjny CRM szybko zyskuje na popularności. Jeśli przegapiłeś premierę w 2020, nie zwlekaj i sprawdź jak produkt FIONE zwiększy wydajność Twojej firmy. Co dokładnie wyróżnia net360?

Kompleksowe wsparcie

net360 to szwajcarski scyzoryk dla Twojego biznesu. Dzięki niemu w łatwy sposób zarządzisz swoją siecią i usługami na kontach abonenckich, zaplanujesz pracę całego zespołu, sporządzisz raporty i zestawienia, poprowadzisz skuteczną komunikację z klientami, zarządzisz procesem sprzedażowym, fakturami i zaległymi należnościami, zdiagnozujesz i wyeliminujesz obszary do poprawy. Słowem, zapewnisz sobie kompleksowe, narzędziowe wsparcie dla swojego biznesu.

Wejdź na www.net360.pl i zamów już dziś!


Czytaj także:
INTEGRACJA W CRM
GDZIE UCIEKA KASA?