Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkoleń wysokościowych, które mieliśmy przyjemność organizować w ostatnich latach. Od 2018 wspólnie ze współpracującymi ekspertami przeszkoliliśmy w zakresie pracy na wysokościach i ochrony przed upadkiem ponad 400 pracowników technicznych ISP w całej Polsce. To nie tylko powód do dumy, ale również duża odpowiedzialność. Odpowiednio wyszkoleni pracownicy potrafią zadbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również o bezpieczeństwo swoich kolegów.

Praca instalatora stawia przed człowiekiem wiele wyzwań. Niektóre z nich są tak prozaiczne jak wczesna pobudka 🙂 Inne tak wymagające jak 15-letni maszt na szczycie 40-metrowego wieżowca. Te drugie wymagają opanowania, umiejętności i praktyki, dla których rutyna może okazać się największą przeszkodą. Dlatego na nasze szkolenia zapraszamy zarówno początkujących spider-manów jak i wysokościowych wyjadaczy.

Współpracujący z nami certyfikowani trenerzy dbają o komfort uczestników i pełną, profesjonalną realizację harmonogramu szkolenia. Nie zajmujemy się podbijaniem pieczątek. Dajemy praktyczną, sprawdzoną wiedzę, która pozwoli Twoim pracownikom bezpiecznie wykonywać swoje codzienne obowiązki.

Sam nie posiadam takich uprawnień. Na co dzień nie biegam po budynkach, a na ściance wspinaczkowej nie wymagają ode mnie żadnych papierów 🙂 Jednak gdy patrzę na takich asów…

…no właśnie.

Jeśli data ważności uprawnień Twoich instalatorów dobiega końca, albo zwyczajnie dopiero zaczynają swoją przygodę z uprzężą i zwyżką, wyślij ich do Gdańska lub Warszawy na Szkolenie Wysokościowe. Kliknij poniżej w rejestrację na szkolenie w lokalizacji, która Cię interesuje.

Gdańsk – 18.02.2021

Warszawa 16.02.2021