Pokaż się w iNEWS

Pokaż się w iNEWS

iNEWS to cyfrowy tygodnik branżowy dla operatorów telekomunikacyjnych. Nasza redakcja dostarcza Wam przydatnych i ciekawych informacji, które pozwalają usprawniać biznes, lepiej zarządzać wewnętrznymi projektami, a czasem zwyczajnie bawią.

Nasza rola to także badanie Waszych potrzeb. Zamieszczane przez nas ankiety i formularze mają na celu lepsze diagnozowanie rynku i dostosowanie działań iNET GROUP do Waszych wymogów.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Jeśli interesuje Cię temat, którego nie poruszaliśmy – napisz do nas, a przyjrzymy się mu bliżej na naszych łamach. Jeśli sam piszesz i uważasz, że Twoja publikacja powinna dotrzeć do szerszego grona operatorów – spróbuj swoich sił. Chcesz zareklamować swój produkt lub usługę – nic prostszego.

Nasze publikacje to skuteczne narzędzie dotarcia do dedykowanego odbiorcy. Nasi czytelnicy to wyłącznie Operatorzy telekomunikacyjni, którzy na naszych łamach poszukują aktualności branżowych, prawnych i produktowych, jak również wskazówek w obszarach handlu i marketingu.

iNEWS są w pełni interaktywne, co pozwala nam na wzbogacanie publikacji o niezbędne grafiki, materiały video, pliki do pobrania czy link’i do formularzy.

Baza adresów jest filtrowana i weryfikowana przez naszych pracowników w oparciu o dane UKE, które aktualizujemy i potwierdzamy. Liczba aktywnych usługowo ISP w Polsce nie przekracza 2100 podmiotów.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej lektury.

Kontakt: Paweł Kucięba / pawel.kucieba@inetgroup.eu


Czytaj także:
WITAJ W iNEWS+
NIE REKLAMUJ SIĘ

%d bloggers like this: