Po ostatnim szkoleniu zakończonym sukcesem oraz pojawiającymi się pytaniami o kolejne terminy, wracamy do Was wraz z firmą TechMine w temacie wyceny spółki. Jeżeli jesteś właścicielem, zapewne zastanawiasz się ile jest warta Twoja firma? W tym miejscu jesteśmy w stanie pomóc Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Oceniając czy szacując faktyczną wartość swojego biznesu będziesz miał możliwość bliższego przyjrzenia się procesom, które na wielu płaszczyznach zachodzą wewnątrz firmy. Możliwe, że już wcześniej przymierzałeś się do wyceny firmy, bazując na wynikach finansowych i sprawozdaniach, ilości gniazdek i rozpiętości sieci, a nawet jej potencjale sprzedażowym. Pewnie nie było łatwo? Nasze szkolenie pozwoli Ci uniknąć błędów i wspólnie z prowadzącymi wskazać realną wartość Twojej firmy oraz innych potencjalnych inwestycji.

Specjalnie dla Ciebie, dbając o Twój czas, szkolenie jest podzielone na dwa etapy, które odbędą się w pierwszą oraz drugą sobotę marca.  Koszt szkolenia to jedyne 1000zł netto. Szkolenie prowadzone jest przez dwóch specjalistów, trenerów w programach rozwojowych i finansowych – Andrzej Koniuk oraz Dominik Jaworski. To właśnie oni przeprowadzą z Wami analizę finansową oraz controllingową przedsiębiorstwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany – wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
w odpowiedzi prześlę Ci agendę szkolenia oraz wszelkie niezbędne informację.  Szkolenie jest w formie warsztatów i odbędzie się ONLINE. Miejsca ograniczone. 

Podsumowując: widzimy się 6 oraz 13 marca, nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą – zapisz się już dziś 😊


Czytaj także:
SZKOLENIA WYSOKOŚCIOWE