~Leszek Błaszczyk, BATNA24

Batna24 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów! Specjalnie na Wasze życzenie Drodzy Klienci, wprowadzamy nową usługę laserowych nadrukówna praktycznie wszystkich urządzeniach i towarach zakupionych w naszym w sklepie!

Nasza oferta obejmuje wykonanie spersonalizowanych nadruków na produktach zakupionych w sklepie http://www.batna24.com. W zależności od materiału można uzyskać odpowiedni nadruk w odcieniach czerni i bieli. Grafikę można nanieść na płaskie powierzchnię wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium. Spersonalizowana grafika może zostać nadrukowana np. na puszkach, mufach, urządzeniach ONT/ONUrouterach WiFiprzełącznikachaccess pointach lub gniazdkach abonenckich.

nadruki batna24.com

Nasze nadruki cechuje znakomita jakość oraz trwałość wykonania. W przeciwieństwie do np. naklejek, sitodruku lub tampodruku, nasz grawer nie wyblaknie z czasem lub pod wpływem warunków atmosferycznych.  Spersonalizowana grafika na urządzeniach abonenckich bądź puszkach nie dość, że stanowi znakomitą reklamę dla operatorów ISP, to umożliwia również zostawienie swoich danych kontaktowych klientowi. Co więcej! Nadruki na przełącznicach lub mufach wielokrotnie pomagają w późniejszej identyfikacji. Wszystko to znacznie ułatwia kontakt z operatorem ISP zarówno dla bieżących jak i również nowych Klientów.

Do wykonania nadruku, niezbędny jest plik z grafiką wektorową w formacie np. *.ai lub *.pdf, która następnie zostanie naniesiona na określony produkt. Cała usługa odbywa się w naszej siedzibie, dzięki temu gwarantujemy szybki czas realizacji. 

Cennik:

  • od 2,99zł brutto* przy zamówieniach hurtowych (minimum 50 szt. danego modelu) 
  • od 50zł brutto* przy zamówieniach indywidualnych**.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres nadruki@batna24.com.  

*koszt nadruku jest wyliczany indywidualnie w zależności od rozmiaru nadruku oraz ilości zamawianych produktów
**czas realizacji zamówień indywidualnych wynosi do 5 dni roboczych.