26 iNET Meeting to idealna okazją do zaprezentowania i wypromowania swojej firmy. W poprzednich edycjach wydarzenia zgromadziliśmy ponad 50 wystawców, którzy prezentowali zalety i innowacje swoich firm na stoiskach targowych i autorskich prezentacjach. 

Ponad 500 gości z niemal 250 organizacji biorących udział w konferencji odwiedziło stoiska i odbywało branżowe rozmowy. To wspaniały krok w kierunku rozwoju swojego biznesu! 

22 września (środa) budujemy stoiska i aranżujemy powierzchnię wystawienniczą by wieczorem spotkać się w mniejszym gronie na Before Party. Pozwoli to wystawcom na poznanie nie tylko oferty innych firm, ale także osób odpowiedzialnych za poszczególne projekty.

Myślicie, że to koniec nowości? Otóż nie! 

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z Pakietów Sponsorskich zyskasz możliwość uczestnictwa w warsztacie: „Wystąpienia publiczne dla Prelegentów” o wartości 1000zł!

Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do samodzielnego i skutecznego prowadzenia prezentacji biznesowych ukierunkowanych na realizację celów sprzedażowych.

Podczas warsztatów nauczysz się:

  • czym jest profesjonalna autoprezentacja i jak jej używać.
  • jak przygotowywać się do wystąpienia, żeby realizować swoje cele biznesowe i sprzedażowe
  • jak porządkować treść tego, co chce powiedzieć w 10 minut, za pomocą prostego modelu opartego na 4 pytaniach.

Warsztat poprowadzi Piotr Pytel, który od 1999 roku zajmuje się handlem i sprzedażą. Swoich najlepszych klientów pozyskuje za pomocą wystąpień na konferencjach biznesowych. Program warsztatu skonstruował na bazie przeprowadzonych ponad 1800 godzin szkoleniowych z obszaru autoprezentacji, wystąpień publicznych i prezentacji handlowych oraz przeszkolenia ponad 3100 osób w tym zakresie, w czasie ostatnich 5 lat.

Kliknij poniżej i zapoznaj się z Folderem Sponsorskim!

Czekam na Twoje pytania – pawel.kucieba@inetgroup.eu