Równo dwa tygodnie temu ogłosiliśmy konkurs z okazji 200x iNEWS, w którym do wygrania była naprawdę świetna nagroda:

  • Wejściówka dla 2 os. na 26 iNET Meeting z noclegiem (23-24.09)

Serdecznie dziękujemy za każde z nadesłanych zgłoszeń. Było ich naprawdę sporo.

Jako zespół iNET Group wyznajemy zasadę, że w obecnych czasach dystans, nie tylko ten społeczny, ale przede wszystkim dystans do samego siebie i do warunków obecnie panujących na całym świecie jest cechą niezbędną dla normalnego funkcjonowania. 

Marcin Orocz, który poprawnie odpowiedział na wszystkie pytania, w ostatnim z nich na temat klimatu kolejnej konferencji napisał:

„Będziemy mieli już sporo dystansu do pandemii, to może za bakterie i wirusy – corona-party, a jeżeli zbyt hardcorowo to pielęgniarki i lekarzy”

Marcinie, temat coronavirusa zapewne każdemu z nas wychodził będzie uszami, nie wracajmy do tego, proszę 🙂

Za to pomysł ze służbą zdrowia jest naprawdę dobry. Tym ludziom należą się konkretne podziękowania z codzienny trud jaki wkładają w swoją prace. Myślimy, że impreza na cześć całej opieki zdrowotnej z humorystycznymi akcentami będzie naprawdę strzałem w dziesiątkę.

Wyobraźcie sobie shoty w strzykawkach, kroplówki stawiające na nogi i białe kitle na uczestnikach – brzmi dobrze, prawda?

Do kolejnego Meetingu 2022 mamy jeszcze trochę czasu. Klimat zapewne będzie się zmieniał niezliczone ilości razy. Natomiast już teraz, z tego miejsca chcemy podziękować za Twój pomysł, który przy kolejnym wyborze weźmiemy pod uwagę!

Rozpoczynamy kolejną setkę, lecimy do 300 wydania iNEWS. Zostańcie z nami i śledźcie nasz tygodnik – tylko w nim znajdziecie dawkę wiedzy, ciekawostek, zabawnych historyjek i aktualności od iNET Group!

Marcinie, raz jeszcze gratulujemy! Skontaktujemy się z Tobą w indywidualnej wiadomości!

Jesteście gotowi na kolejne publikacje? My już nie możemy się doczekać.

~Paweł Kucięba, Redaktor Naczelny iNEWS.