~Grzegorz Szeliga, iNET Group

W biurze huragan, owszem, ale jest to huragan pracy, pomysłów i działań, ale zacznijmy od początku.

Witam w ostatnim tygodniu wakacji! 

Z jednej strony żal o tym przypominać, z drugiej strony cieszę się, że wracamy do pracy w pełnym składzie, bez zwrotek urlopowych, z nową energią i naładowanymi bateriami na ostatni kwartał roku.

Przeczytałem ostatnio, że jeżeli masz jakieś plany na ten rok, to wrzesień jest ostatnim momentem na ich weryfikację – tak więc ja także weryfikuję i dzielę się z Wami tym co udało się zrobić oraz tym, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy.

Przede wszystkim, mimo problemów pandemicznych utrzymaliśmy zatrudnienie, a nawet zwiększyliśmy. Jak już zapewne wiecie dołączył do nas Bartek Rataj.

 To jego głos najczęściej słyszycie w słuchawce, kiedy do Was dzwonimy. Dzięki Bartkowi udało nam się zweryfikować całą bazę RPT UKE i urealnić ją do istniejących, działających podmiotów. Jest Was wciąż bardzo dużo i cały czas się rozwijacie. To budująca wiadomość.

Pokłosiem tych działań jest 20 nowych członków iNET Group – dziękujemy Wam za zaufanie i dzięki Wam możemy rozwijać kolejne usługi dla ISP.

W tym roku pojawiły się już darmowe szkolenia sprzedażowe, które dołączyły do istniejących szkoleń twardych (SEP i wysokościowe), które także są darmowe, jeżeli macie nasz voucher z początku roku. Natomiast to nie wszystko. Wraz z kancelarią KLARP wprowadzamy darmowe szkolenia z zagadnień prawnych dotyczących ISP – to już we wrześniu. Szukajcie dedykowanej publikacji na ten temat już niedługo.

Jeżeli jesteśmy przy darmowych świadczeniach – w tym roku udało się nam zrobić to, do czego od dawna się przymierzaliśmy. Wejściówka na 26 iNET Meeting w Wiśle jest darmowa dla każdego członka iNET Group. To korzyść większa o 400% niż dotychczasowa zniżka na uczestnictwo. Dzięki temu, a także dzięki dużemu zainteresowaniu ogółu branży telekomunikacyjnej, Meeting bije kolejne rekordy. Hotel STOK jest praktycznie pełny, mapka terenu wystawy od Pawła Kucięby jest już cała na czerwono, zostały ostatnie miejsca i niedługo zamykamy rejestrację. Jeżeli Was jeszcze tam nie ma – zapisujcie się, póki czas 😉

Zwiększyliśmy także zatrudnienie w projekcie iBOOK. Od miesiąca jest z nami Daria Polak, część z Was miała już przyjemność się z nią kontaktować. 

Wniosła do nas doświadczenie z poukładanych struktur większej organizacji i szybko weszła w nowe obowiązki. Jej głos także niedługo usłyszycie w swoich słuchawkach, kiedy będzie opowiadać o rozwoju tego projektu. iBOOK to już kilkudziesięciu stale współpracujących ISP, jest to działanie o wysokim standardzie i niskiej cenie. Milionowe zasięgi mówią same za siebie, to mogą być także Wasi klienci.

Tak więc po przerwie urlopowej wracamy do pracy z nową energią. W samym tylko wrześniu czeka nas Walne Zgromadzenie KIKE, konferencja OKTEL, II PLNOG online, 26 iNET Meeting i Zgromadzenie Wspólników iNET Group. A to tylko wrzesień. Co dalej? Jeszcze lepiej. Ale to temat na kolejny wpis.

Pozdrawiam!