Czas obecnie panującej pandemii niestety nie sprzyja organizowaniu wszelkiego rodzaju eventów. Na szczęście ta branża jest silna, a osoby w niej pracujące bardzo ambitne i zaparte. To pozwoliło na zorganizowanie Forum Branży Eventowej 12 stycznia 2022r w EXPO XXI Warszawa!

Nowości branżowe, dyskusja o przyszłości, oryginalne atrakcje, rozwiązania software’owe – to tylko niewielka część tego co mogliśmy spotkać na tegorocznej edycji wydarzenia.

FBE to największe w Polsce spotkanie profesjonalistów związanych z organizacją wydarzeń. Niezwykła skuteczność event marketingu i towarzyszący jej wysoki poziom skomplikowania realizacji eventowych powodują konieczność stałego podnoszenia kwalifikacji specjalistów z branży.

Niezwykły boom przemysłu spotkań w latach 2018 – 2019, a także bezprecedensowy kryzys roku 2020 pokazały jak ważne są eventy dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw oraz jak kluczowa jest ich rola w budowaniu przynależności i motywacji wśród pracowników.

Jednocześnie stało się jasne, że zarówno w dobrych i złych czasach do realizacji udanych wydarzeń niezbędna jest stała wymiana wiedzy i doświadczeń.

Dlatego Forum Branży Eventowej to punkt obowiązkowy każdego marketingowca, HR’owca, zakupowca oraz oczywiście profesjonalistów z branży incentive i event marketingu.