Od konferencji 27 iNET Meeting dzielą nas już tylko 4 dni. W tym krótkim konferencyjnym niezbędniku podzielimy się z Wami kilkoma cennymi wskazówkami. Starzy, konferencyjni wyjadacze również znajdą tutaj coś dla siebie.

  1. Zacznijmy od trasy. W tym roku przejazd w kierunku Warszawy jest niemal w całości przejezdny! Bazując na mapach Google nie zakładamy utrudnień w dojazdach!
  2. Przypominamy adres tegorocznej, wiosennej konferencji – MCC MAZURKAS Conference Centre & Hotel, Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
  3. Kalorie, we wszystkich formach i stanach skupienia znajdziecie na miejscu. Dlatego też, branie ze sobą nadmiarowego prowiantu na drogę niepotrzebnie obciąży Wasze bryki!
  4. Pracę najlepiej zostawcie w pracy. Konferencja to czas spotkań, rozmów, ale także imprez towarzyszących i atrakcji! Warto skorzystać ze wszystkich. 
  5. Pogoda została zamówiona. Średnio 18 stopni, przebijające się słońce i brak opadów. Przydadzą się raczej zwiewne ubrania 🙂
  6. Jeśli pojawi się problem szukajcie dobrze Wam znanej ekipy iNET Group! Stacjonują na rejestracji lub w swojej bazie – PITSTOP na półpiętrze!