27 konferencja dobiegła końca dokładnie wczoraj – 2022-05-11. Czas na podsumowanie jeszcze nadejdzie, na podziękowania jednak nie chcemy dłużej czekać bo należą się Wam za całą pewnością.

Publikacja ma swoje ograniczenia, nie jesteśmy w stanie wymienić ponad 400 osób, 45 sponsorów, 50 prelegentów i niezliczonej ilości osób pomagających nam z ramienia hotelu MCC MAZURKAS.

Przede wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas 20-lecia firmy 3S SA na naszym Before Party. 3S, wspaniała robota!

Dziękujemy za liczny udział w Xbest Party podczas uroczystej gali. To ta część wydarzenia na która czekacie najbardziej. Xbest, cieszymy się, że jesteście z nami. Dziękujemy!

Dziękujemy firmie BATNA24 za mocne wsparcie i ogrom nagród, które możemy rozdawać uczestnikom. Wasze stoisko jak zawsze przyciągało tłumy klientów. Dobrze, że Was mamy!

Pozostałym wystawcom dziękujemy za profesjonalizm i wysoki poziom zabudowy jak i produktów oferowanych na stoiskach. Bez Was ta konferencja po prostu nie istnieje!

Nie możemy pominąć prelegentów, bo przecież iNET Meeting to nie tylko zabawa ale konkretna dawka merytoryki. Merytoryki, w której jesteście ekspertami.

Uczestników zostawiam na koniec. Tylko dlatego, że jest Was po prostu najwięcej! Konferencja bez Was to tylko puste korytarze. To wy pokazujecie nam, że to co robimy ma sens. Miło było Was gościć!

Dziękujemy i widzimy się już w październiku na 28iM! Czekajcie na info.

Zespół iNET Group.