4’ty muszkieter po 4%

4’ty muszkieter po 4%

epul

Statystycznie rzecz ujmując, 4% twoich Klientów nie płaci w terminie lub konsekwentnie unika spłaty. Konsekwentnie, ale rzadko z konsekwencjami.

Mamy dla Was rozwiązanie dedykowane dla rynku ISP, które pozwoli Ci zapomnieć o dłużnikach i zwiększy stan twojego konta. Wyspecjalizowana w działaniach w oparciu o E-Sąd, kancelaria EPULEGAL-SYSTEMS Sp. Z o.o., od lat stosuje skuteczne praktyki windykowania dłużników. To nasz czwarty muszkieter, który odzyska twoje 4% przychodu.

Znany z publikacji na łamach iNEWS – dr Adrian Olkis z kancelarii EPULEGAL – będzie uczestnikiem nadchodzącego wielkimi krokami MiŚOT MEETING 2017 w Poznaniu. Już w najbliższy wtorek (24.10.), w Hotel NOVOTEL Centrum opowiem Wam jak zastąpić nieskuteczną komunikację z dłużnikami nowoczesnymi i skutecznymi metodami EPULEGAL. A dr Olkis będzie służył fachową pomocą w obszarach windykacji podczas całego czasu trwania Meeting’u.

Wypatrujcie na horyzoncie czwartego muszkietera prawa – EPULEGAL-SYSTEMS.

~ Marcin Sławek, iNET GROUP Sp. Z o.o.

 

„Windykowanie nie zawsze jest/powinno być przerwaniem relacji z Klientem (szczególnie w biznesie opartym na lokalizacji) – przejściowe kłopoty mogą zdarzyć się prawie wszystkim.”

~ dr Adrian Olkis, EPULEGAL-SYSTEMS Sp. Z o.o.

%d bloggers like this: