Pierwiastek Komunikacji.

Pierwiastek Komunikacji.

Już 22.03 w Warszawie odbędzie się spotkanie DriveBy TechMeeting, na którym będziemy wdrażać nowe technologie dla MiŚOT’ów. Przyjedź i poznaj konkretne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Logo (1)

Podstawową działalnością Spółek z Grupy LoVo jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych, dostępu do Internetu oraz wirtualnych rozwiązań opartych na chmurze. LoVo posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, świadcząc usługi programistyczne dla operatorów, resellerów i klientów biznesowych. LoVo to także jedna z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla rynku hurtowego.

Sieć LoVo obsługuje obecnie blisko 850.000 numerów abonenckich, które miesięcznie generują ponad 180.000.000 minut poprzez blisko 600 niezależnych krajowych i zagranicznych central międzyoperatorskich .

20180220DBKatowice

Kogo spotkasz na DriveBy TechMeeting?

KD

Krzysztof Dzięgielewski

Z wykształcenia negocjator i mediator, z praktyki zawodowej menadżer sprzedaży i marketingu. Wraz z zespołem w dawnej telewizji kablowej Aster City Cable jako pierwszy w Polsce współtwórca i sprzedawca usługi stałego dostępu do sieci Internet oraz usługi Triple Play (Telewizja, Internet, Telefon) w jednym kablu. Pasjonat multitelekomunikacji, rozwiązań unowocześniających sprzedaż i obsługę klienta oraz tworzenia nowych produktów. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Marketingu w firmie LoVo SA. O firmie LoVo mówi, że ta, tworząc 10 lat temu centralowe rozwiązania chmurowe i uniezależniając usługi telekomunikacyjne od infrastruktury teletechnicznej wyprzedziła rynek i zachodzące na nim zmiany w tematyce VoIP. Firma LoVo nabierała doświadczenia realizując sprzedaż usług chmurowych, jako program edukujący rynek dostawców usług telekomunikacyjnych. Dzisiaj, dzięki praktyce i doświadczeniu jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie nowoczesnych telekomunikacyjnych rozwiązań chmurowych i softwarowych.


 

RT

Radosław Trojakowski

Jest doświadczonym specjalistą w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i nowych technologii. Posiada praktyczną wiedzę w prowadzeniu projektów technicznych i wdrażaniu innowacyjnych systemów oraz rozwiązań teleinformatycznych. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Technicznego w firmie LoVo SA, która jest operatorem telekomunikacyjnym specjalizującym się w wynajmowaniu swojej chmurowej infrastruktury telekomunikacyjnej.


 

KK

Krzysztof Kosmowski

doświadczony manager sprzedaży, który doskonale rozumie rynek telekomunikacyjny i zmieniające się na nim trendy. Pasjonuje się nowymi technologiami. Dzięki codziennej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi skutecznie zarządza sprzedażą produktów chmurowych oraz dba o zachowanie wysokich standardów obsługi klienta. Obecnie pełni funkcję Kierownika ds. Relacji Operatorskich w firmie LoVo SA. Nowoczesność w telekomunikacji to nie tylko rozwój produktów i usług. To także znaczący wpływ na wysokość marż, uzyskiwanych przychodów czy ponoszonych kosztów. Dzięki wpływowi na parametry finansowe LoVo jest doskonałym partnerem telekomunikacyjnym.


 

DT

Dawid Tokarczyk

Specjalista z doświadczeniem w zakresie implementacji rozwiązań telekomunikacyjnych dla rynku biznesowego. Posiada techniczną wiedzę w zakresie integracji nowoczesnych systemów, wdrażania technologii wirtualnych central czy też dostosowywania rozwiązań do potrzeb klienta. Obecnie pełni funkcję Kierownika Działu Weryfikacji i Wdrożeń w firmie LoVo SA. Dzisiejsza technologia w LoVo to rozwiązania będące wynikiem badań, testów, unowocześniania oraz sprawdzania na sobie proponowanych klientom chmurowych rozwiązań telekomunikacyjnych. Technologia ma być biznesowo użyteczna i skuteczna, praktyczna, tania w administrowaniu i przyjazna w zarządzaniu. Takie jest dzisiaj LoVo z oferowaną technologią.

 

Do zobaczenia na DriveBy TechMeeting w Twoim mieście!

%d bloggers like this: