Poza instrukcjami sprzętowymi, umowami, ustawami i ISP forum, zapewne każdy z Was ma swoje ulubione lektury. Nawet nie śmiem zgadywać. Mogę natomiast powiedzieć Wam, które spośród ponad 200 publikacji na łamach iNEWS w 2018 Operatorzy czytali najchętniej.

I tak, zaczynając od miejsca trzeciego, dużą popularnością w mijającym roku cieszył się jeden z najświeższych artykułów „Wigilia Kablowa PUCHACZÓWKA 2018„, który w raptem 15 dni został przeczytany ponad 700 razy! Brawo! Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Miejsce drugie należy do tekstu „Zmiany w Umowach abonenckich„, z wynikiem 1337. To akurat było do przewidzenia, ponieważ artykuły dotyczące zmian i nowych regulacji w prawie telekomunikacyjnym są Waszym oczkiem w głowie. Dziękujemy za wsparcie przy tej i innych prawniczych tekstach, które otrzymaliśmy od kancelarii KLARP, epuLEGAL i itB Legal.

Na samym szczycie naszej listy wylądowały Tech Meetings, gdzie informujemy na bieżące o realizowanych przez nas i partnerów szkoleniach. Najchętniej, bo aż 3358 razy w tym roku czytaliście informacje o szkoleniach. Pamiętajcie o zaplanowanych szkoleniach na 2019 rok. Obok 1kV za chwilę pojawią się wyczekiwane szkolenia wysokościowe, techniczne i miękkie.
Dziękujemy Wam, Operatorzy, za ponad 40 000 odsłon naszych publikacji w 2018 i aktywne wspieranie iNEWS – Cyfrowego Tygodnika dla Operatorów.