Rok lokalności

Rok lokalności

Jak zapewne wiecie, rok 2019 został ogłoszony Rokiem Lokalności. Inicjatywą zajmuje się nie kto inny jak Projekt MdM, spółka zależna E-Południe. Jak się wydaje, omawiane od ponad dekady, wartości lokalnych operatorów, znalazły godną reprezentację na rynku Klienta indywidualnego. Twórcy postawili przed sobą trudne wyzwanie zmiany myślenia całej branży, która, chociaż w pełni świadoma swojej lokalności, rzadko kiedy wykorzystuje ją jako swój atut w rywalizacji z dużymi operatorami. MiŚOT brzmi dumnie.

Ale tu nie chodzi tylko o wielkie słowa. Za Rokiem Lokalności stoją wysokobudżetowe działania marketingowe pod szyldem MiStrategia. Koordynatorem strategii jest, wspomniana wyżej, Projekt MdM a osobą odpowiedzialną za jej wdrożenie Krzysztof Fujarski, redaktor naczelny ICT Professional. Podstawą działań będzie promowanie idei lokalności wśród klientów indywidualnych, poprzez budowanie świadomości wymiernych korzyści, które niesie ze sobą lokalność MiŚOTów.

Jak MiStrategia będzie wyglądać w praktyce? O tym dowiecie się wkrótce w mediach branżowych, na łamach iNEWS i podczas MiŚOT Meeting 2019-05-13/15 Wisła.

%d bloggers like this: