Obóz wojskowych atrakcji

Obóz wojskowych atrakcji

Big361

Przypominamy, co dobrego przygotowaliśmy dla Was w ramach wiosennej konferencji w Wiśle. Wiedzę, biznes i prelegentów zaprezentujemy w innej części tego wydania. Tutaj przypominamy harmonogram zmagań, rozrywek i atrakcji.

PONIEDZIAŁEK 13 maja
GROCHÓWKA – głodnych wrażeń Uczestników, przybywających na Warsztaty i Before Party zapraszamy na pożywną Grochówkę. Chochle w ruch od 14:00 przy Chacie Grilowej.
PAINTBALL – równolegle do warsztatów, będziecie mogli wziąć udział w drużynowych zmaganiach paintballowych. Na wszystkich czekają gwarantowane nagrody a dla najlepszych, wyjątkowe prezenty. Liczba uczestników ograniczona, zatem o tym czy wystartujecie będzie decydować kolejność Waszych zgłoszeń. Zapisy wciąż otwarte TUTAJ

BEFORE PARTY – INET i EPIX zapraszają na Before Party, które wprowadzi nas w klimat wydarzenia. Bawimy się od 20:00 do północy, aby zachować siły na kolejne dni konferencji.

WTOREK 14 maja
XBEST PARTY – to już tradycja najlepszych imprez podczas naszych meetingów. Fantastyczne jedzenie, doskonałe trunki i najwyższa jakość rozrywki. Nasz Złoty Sponsor zadba o Wasze dobre samopoczucie i odpowiedni klimat głównego wieczoru konferencji.

ŚRODA 15 maja
BIEG MiŚOT – zmotywowanych i pełnych ducha rywalizacji, jak i tych, którzy chcą zwyczajnie zaczerpnąć rześkiego powietrza podczas porannego biegu, zapraszamy na linię startu 15 maja. Przygotowana trasa z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających biegaczy. A nagrody? Jak zawsze pierwsza klasa! Jeszcze możesz się zapisać TUTAJ

 

CZYTAJ TAKŻE:
BIEG MiŚOT
UBRUDŹ SIĘ FARBĄ

%d bloggers like this: