Prelekcje, które musisz zobaczyć

Prelekcje, które musisz zobaczyć

Big358

Jak wiecie, nowe narzędzia, modele biznesowe i merytoryka prelekcji to najsilniejsze atuty naszych konferencji. Odwiedzając inne branżowe wydarzenia, widzę jak wielu specjalistów różnych branż przyciąga do siebie MiŚOT Meeting. I tak, w kolejnym roku, nasza wiosenna agenda pęka w szwach. Ciężko będzie wziąć aktywny udział we wszystkich punktach programu. Jeśli nie wiecie, które z prelekcji wybrać, poniżej prezentujemy te, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

 1. WARSZTATY – jeśli przyjeżdżasz do Wisły w konferencyjny poniedziałek, pamiętaj, że już od godziny 15:00 startujemy z solidną dawką praktycznej wiedzy. 5 sal – 5 wyjątkowych tematów.
  Techniczne case study:
  BRAS na Cisco
  Konfiguracja sieci bezprzewodowych z wykorzystaniem MikroTik CAPsMAN
  Planowanie adresacji IPv6
  Prawne case study:
  Umowy umowy i jeszcze raz umowy. Plus klauzule abuzywne. Dostęp telekomunikacyjny do nieruchomości celem zapewnienia telekomunikacji budynku
  Coaching grupowy:
  Po włóczce do kłębka. Zaplanuj z nami realizację swojego celu


 2. ZASADY WALKI – Podczas naszego spotkania przekażemy Ci wiedzę, narzędzia i amunicję do prowadzenia skutecznej ofensywy i rozwoju Twojego biznesu. Chcesz wesprzeć swoje finanse, zwiększyć ilość podpisywanych umów z Klientami, budować skuteczny marketing i sprzedaż? WEŹ UDZIAŁ w naszej prelekcji i poznaj zasady walki.
  prowadzący: Grzegorz Szeliga i Marcin Sławek


 3. ROK PO RODO – W zeszłym roku podsumowaliśmy wdrożenie RODO u MiŚOT w formie pytań i odpowiedzi. Dziś, w rok od wprowadzenia Rozporządzenia, z nowym Prezesem UODO i po pierwszej karze za niespełnienie obowiązku informacyjnego mamy ukończone ustawy, nowe informacje, ale także sprecyzowane obowiązki i to na nich skupi się moja prezentacja. ZAPRASZAM.
  prowadzący: Grzegorz Szeliga


 4. ELEKTRONICZNE BOK (Aspekty prawne) – Wielu z Operatorów posiada w ramach prowadzonej przez siebie strony internetowej eBOK. A co z wymogami wynikającymi z przepisów prawa? Niekoniecznie z ustawy Prawo telekomunikacyjne. Podczas prelekcji dowiecie się Państwo na jakie aspekty prawne zwracać uwagę korzystając z platformy eBOK. ZAPRASZAM.
  prowadzący: Michał Latuszewski


 5. O CO ZADBAĆ GDY ZRYWASZ UMOWĘ Z WINY KLIENTA? – Jak, gdzie i kiedy? Czyli co zrobić aby uniknąć czyhających pułapek w momencie ,,zrywania” umowy z Klientem. Jak to zrobić poprawnie, zgodnie z literą prawą i jak na tym zarobić? ZAPRASZAM na prelekcję.
  prowadzący: Adrian Olkis


 6. PROJEKTY e-POŁUDNIE DLA MiŚOT – Raport z EPIX/Tele.Centrum/MdO/MdM. ZAPRASZAMY.
  prowadzący: Krzysztof Czuszek, Krzysztof Fujarski, Łukasz Biernacki

 

CZYTAJ TAKŻE:
UTRACONA ULGA?

%d bloggers like this: