Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady

Big384

Ten popularny od dwóch lat slogan wytycza kierunek migracyjny dla bardziej zamożnych przedstawicieli klasy średniej. Cisza, spokój, obcowanie z naturą, powrót do człowieczeństwa. Powodów jest wiele i każdy z nich jest dobry. Niektórzy opuszczają wielkie aglomeracje, uciekając od zgiełku i ciągłej gonitwy. Inni, ponieważ cenią sobie prywatność. My pojechaliśmy na XXIV Konferencję KIKE.

O wyjątkowości położenia Hotelu Arłamów**** nie ma się co zbyt wiele rozwodzić. Potężna budowla po środku Bieszczad robi wrażenie. Brak sąsiadującej zabudowy, wysoki standard wnętrz i obsługi, więcej atrakcji i udogodnień niż mógłbym wymienić w tej publikacji. Jednak jeśli ktoś przyjechał do Arłamowa wyłącznie dla relaksu, ten wiele stracił. Zacznijmy od części merytorycznej. Na szczególną uwagę zasłużyły warsztaty UKE: Dostęp do kanalizacji i kabli telekomunikacyjnych jak i wciąż aktualny temat pożyczek szerokopasmowych. Prezentacja dotycząca nowelizacji Megaustawy, podobnie jak raport KIKE o dostępie do pasów drogowych dróg powiatowych i gminnych, także cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poza sceną, ważny punkt konferencji – walne zgromadzenie członków KIKE, w którym mieliśmy swój aktywny udział, jak zawsze, będąc blisko, kluczowych dla przyszłości branży, decyzji i ustaleń.

Arłamów to także ulubione miejsce zgromadzeń i wypoczynku Polskiej Kadry Piłki Nożnej. Dlatego XXIV KIKE nie mogła obyć się bez sportowych atrakcji i zmagań, których kulminacyjnym momentem był mecz piłkarski, rozegrany pomiędzy przedstawicielami Operatorów i Dostawców. Zacięta walka, podziwiana przez wielu z trybun oraz hotelowych balkonów, nie zawiodła kibiców. Dominacja Operatorów zaowocowała pięknym 4:2 przy końcowym gwizdku. Dostawcy – gratulujemy kondycji i sportowej woli walki. Może będziecie mieli więcej szczęścia następnym razem. Kiedy rewanż?

Wiedza, sport, relaks, przyszedł i czas na rozrywkę. Przyznam szczerze, że na hasło „Lombard” chowam srebra w domu i nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony do tegorocznej gali. A tu taka niespodzianka! Mocne gitary, budująca sekcja i świetny wokal. W dwóch słowach (ok, w trzech), czapki z głów. XXIV Konferencja KIKE to kolejny sukces branży operatorskiej. Z zainteresowaniem będę śledził dalsze losy podjętych podczas wydarzenia tematów i projektów. Do zobaczenia na kolejnych konferencjach.

%d bloggers like this: