Ex – Adsum – Futurum

Ex – Adsum – Futurum

Big379

To nie zaklęcie otwierające portal do górskiej krainy. To premierowa informacja dla wszystkich, którzy wciąż czują emocje poprzedniej konferencji w Wiśle i nie mogą się doczekać kolejnych wrażeń. Dokładnie tak! Znamy już datę i miejsce kolejnego, wyjątkowego wydarzenia dla naszej branży. Ale zanim o tym, rzućmy okiem na rozrywkową część meetingu z maja 2019.

Jeśli Ciebie również porwał nadwiślański klimat i nie zdążyłeś załatwić „wszystkich pilnych spraw”, pamiętaj, że już w najbliższy poniedziałek widzimy się w Hotel Arłamów**** podczas XXIV Konferencji KIKE. Na miejscu opowiemy Wam o wszystkich nowościach w iNET GROUP, w tym o zacieśnieniu współpracy z G DATA i stworzeniu nowego modelu biznesowego G-HUNTER. Będziecie mieli również okazję odkryć przewagi konkurencyjne i funkcjonalności nowatorskiej platformy OVIGO.

ovigobanner.png
ghunter

Wracając do futurum, czyli przyszłych planów, z radością informujemy, że już w październiku spotykamy się na jesiennym Meetingu 2019-10-28/30 w Zakopanem.  To już 24 konferencja ISP organizowana przez iNET GROUP. Niesieni sukcesem poprzedniej, postanowiliśmy przyspieszyć prace nad kolejnym meetingiem aby w jeszcze większym stopniu zrealizować Wasze potrzeby. Do zobaczenia w Zakopanem!

 

Czytaj także:
XXIV Konferencja KIKE
Gdy opadnie kurz

%d bloggers like this: