banner.jpg

Konieczność monitorowania i zarządzania infrastrukturą sieciową wydaje się dla każdego oczywista. Czy jednak każdy zajmuje się tym we właściwy sposób? A może czas wakacji to dobry moment, by zweryfikować swoją wiedzę oraz narzędzia? Zapraszamy na bezpłatny cykl webinariów Letniej Akademii IT, dzięki której, jeszcze przed pierwszym szkolnym dzwonkiem, będziesz miał możliwość sprawdzenia swojej infrastruktury!

Akademia to trzy spotkania online, które odbędą się 27, 28 i 29 sierpnia o godzinie 12.00. Podczas sesji ManageEngine Product Engineer Bartosz Jarocki, wytłumaczy, co daje monitorowanie infrastruktury oraz jakie narzędzia najlepiej do tego wybrać. Całe wydarzenie jest darmowe, a każdy uczestnik, który będzie obecny na całym cyklu (3 webinaria) otrzyma certyfikat IT Monitoring.

Dlatego, jeśli wiesz, jak ważne jest monitorowanie swojej infrastruktury IT, ale jeszcze tego nie robisz, lub nie wykorzystujesz do tego narzędzi ManageEngine, to te webinaria są właśnie dla Ciebie!

Podczas dwóch pierwszych dni dowiesz się:
• Jak rozpocząć monitorowanie swoich urządzeń?
• Jak ułatwić sobie pracę i być zawsze na bieżąco?
• Jak zautomatyzować zarządzanie konfiguracjami?
• Jak monitorować wydajność usług biznesowych?

Oraz poznasz dwa produkty z portfolio ManageEngine:
OPManager Plus – zintegrowane rozwiązanie do monitorowania i zarządzania infrastrukturą sieciową, które eliminuje potrzebę stosowania wielu narzędzi monitorowania i zapewnia lepszą widoczność w całej infrastrukturze IT.
Oraz
Application Manager – pojedyncze, zintegrowane narzędzie do monitorowania wydajności usług biznesowych. Od komponentów serwerowych i infrastrukturalnych, które wspierają Twoją firmę, po wszystkie aplikacje o znaczeniu krytycznym, odpowiedzialne za nieprzerwane świadczenie usług.

Trzeciego dnia zaprezentujemy porównanie narzędzi ManageEngine z dostępnymi na rynku rozwiązaniami opensource.

Zainteresowany? Zapraszamy do rejestracji.BUTTON3.pngWykorzystaj lato maksymalnie 😊
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie wydarzenia: https://www.mwtsolutions.pl/letnia-akademia-it/