Bonusowe ATRAKCJE 24iM w Zakopanem

Bonusowe ATRAKCJE 24iM w Zakopanem

Big444

Człowiek nie żyje tylko konferencją. Wyjazd do Zakopanego jest idealnym momentem na mentalny przystanek, złapanie oddechu i regenerację sił przed zakończeniem roku. Aby umilić Państwu wypoczynek, zorganizowaliśmy regionalny zestaw atrakcji w Zakopanem, dostępny równolegle z agendą konferencji. Atrakcje będą się odbywały 29 października.


Strefa spa & wellness

W hotelu są dostępne dwie niezależne przestrzenie: Strefa Aqua oraz Strefa Relaksu. W pierwszej rozkochają się rodziny z dziećmi oraz osoby poszukujące aktywnego wypoczynku. W drugiej zrelaksujesz się z zachwycającym widokiem na Tatry.

Strefa Aqua
Przeszklona strefa basenowa z przepięknym widokiem na tatrzańską panoramę. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego relaksu i wypoczynku.

Strefa Relaksu
Strefa Relaksu to unikalne Saunarium, z tężnią solną, saunami fińską, „zakopiańską”, infrared i pierwszymi na Podhalu tepidarium oraz caldarium, w połączeniu z surowym górskim klimatem panującym w Zakopanem, pozwalają Gościom na powrót do pełnego dobrostanu fizycznego. 

Strefa Spa
Odkryjesz w niej bogatą ofertę autorskich masaży i rytuałów oraz specjalistycznych zabiegów. Oprócz profesjonalnych gabinetów, przygotowaliśmy też wyjątkowy pokój VIP na romantyczny wieczór dla dwojga lub niezapomniane SPA Party dla przyjaciół.

Pełną ofertę SPA znajdziesz tutaj. W lutym 2019 r. hotel otrzymał nagrodę w jubileuszowej edycji Perfect SPA Awards dla najlepszego hotelu sieciowego SPA w Polsce! 

Siłownia
Nowoczesna siłownia ze specjalistycznym sprzętem do treningu siłowego i kardio. Zrealizujesz tu swój plan treningowy, popracujesz nad sylwetką lub zrelaksujesz się po konferencji. 

Siłownia otwarta jest w godzinach od 8:00 do 22:00.


Przejażdżka dorożkami

Przejażdżka dorożkami w Dolinie Chochołowskiej – jednej z najdłuższych dolin w Tatrach to niezapomniane przeżycie.

Plan przejazdu

Przygotujemy dla Państwa poczęstunek do dorożek: regionalny napiwek oraz koszyk z pajdą chleba ze smalcem, kiełbasą i oscypkiem. Po zakończeniu jazdy zachęcamy do spędzenia czasu przy ognisku z samodzielnym pieczeniem kiełbasy, bigosem w kociołku lub kolacją w restauracji, w towarzystwie gawędziarza przy dźwiękach góralskiej kapeli.

NEWSDLINK


Spływ Dunajcem

Plan spływu

Zakola ciągną się na przestrzeni 8 km a ściany skalne otaczające rzekę sięgają w niektórych miejsca 300 metrów w górę. Oferta zawiera najczęściej dojazd busem, bilet na spływ (bez oczekiwania w kolejce), wstęp do Parku Pienińskiego, ubezpieczenie.

Atrakcja jest uzależniona od warunków pogodowych.

NEWSDLINK


Gra miejska

PUCENIE OSCYPKA

Jednym z przystanków na mapie naszej gry będzie bacówka, gdzie drużyny pod czujnym okiem bacy i juhasów będą musieli nauczyć się wyrabiania, czyli „pucenia” najprawdziwszego oscypka.

DOJENIE OWIEC

Kolejną konkurencją u bacy będzie próba polegająca na dojeniu owiec pod czujnym okiem juhasów. 

ZJAZD TYROLSKI

Jest to zjazd na linie rozpiętej kilkanaście metrów nad ziemią. Osoba zjeżdżająca jest zabezpieczana i asekurowana przez animatora. 

STRZELANIE Z PROCY

Każdy zawodnik z drużyny ma do dyspozycji dwa strzały. Celem, do którego należy strzelać są balony. Za każdy udany strzał przyznawane są punkty dla drużyny. Dla utrudnienia pomiędzy celami będzie ustawiona makieta Harnasia, w którego „Broń Panie Boże” nie wolno trafić. 

POLOWANIE NA NIEDŹWIEDZIA

Do dyspozycji drużyny będą przygotowane specjalne ciupagi lub toporki, którymi trzeba będzie trafić w tarczę. Liczba przyznanych punktów zależy od celności gracza. 

KRĘGLE PO GÓRALSKU

Drużyna będzie mogła sprawdzić również swoje siły w góralskich kręglach. Tradycyjne kręgle zastąpione zostały przez drewniane paliki.

NEWSDLINK


FATBIKE

Stworzony został do jazdy po śniegu, błocie, piasku – idealnie radzi sobie w ciężkim, niedostępnym dla zwykłych rowerów terenie. Doskonała zabawa połączona z ćwiczeniami na świeżym powietrzu z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci każdego rowerzysty.  Dla początkujących proponujemy trasę w malowniczej Dolinie Chochołowskiej, natomiast dla zaawansowanych ciekawym wyzwaniem będzie Hala Gąsienicowa (trasą od Brzezin).
Oferta maksymalnie dla 30 osób.

W przypadku wystąpienia złych warunków pogodowych, atrakcja będzie odwołana.

NEWSDLINK


%d bloggers like this: