PLNOG 23 jak było?

PLNOG 23 jak było?

Big445

Dwudziesta trzecia edycja konferencji PLNOG dobiegła końca. Byliśmy i odbywaliśmy branżowe rozmowy, uczestniczyliśmy w spotkaniach i uważnie słuchaliśmy profesjonalnych prelekcji, aby w przyszłości przygotować dla Was jeszcze lepsze rozwiązania, oferty i dostarczać Wam dedykowane usługi.

Konferencja już od 11 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Organizatorzy zadbali o komfort uczestników i zdecydowali się na organizację 23 edycji konferencji w jeszcze większym i bardziej nowoczesnym hotelu Metropolo Kraków by Golden Tulip. Wybór miejsca był jak najbardziej przemyślaną decyzją ponieważ w ciągu dwóch dni pod jednym dachem udało się zebrać blisko 700 specjalistów telekomunikacji i fanów nowych technologii.

Warto zaznaczyć, że merytoryka Konferencji PLNOG to jedna z najmocniejszych stron tego wydarzenia – 78 prelegentów podczas 58 wykładów dzieliło się swoją wiedzą, nie tylko z zakresu telekomunikacji, ale także cybersecurity, Cloud czy DevOps.

Interesującym miejscem, które na stałe wpisało się w mapę wydarzenia był Community Corner –specjalnie przygotowana sala ze świetnym nagłośnieniem, gdzie w spokojnych, komfortowych warunkach uczestnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami. Zachęcające do interakcji sesje bazujące na doświadczeniu prowadzących skupiały ogromne ilości osób, które przy smakowitym, złotym trunku garściami czerpały z nowych pokładów wiedzy.

Zachęcamy do zainteresowania się wydarzeniem i uczestnictwa w kolejnych edycjach. Rejestracja na 24 edycję PLNOG właśnie wystartowała! Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie na niej tematów związanych z sieciami 5G, security czy Cloudem. Skorzystajcie z wyjątkowo niskich cen w pakiecie Early Birds. Do zobaczenia!

warsztaty


Czytaj także:
WARSZTATY 2019 ZAKOPANE
AGENDA 24iM

%d bloggers like this: