Zbuduj z nami sieci Wi-Fi

Zbuduj z nami sieci Wi-Fi

Big466

Od początku tego roku FCA zajmuje się budową sieci w ramach projektu WiFi4EU, a od września uczestniczy w rządowym programie „Publiczny Internet dla każdego”. Oba te przedsięwzięcia są okazją do zacieśnienia współpracy z lokalnymi operatorami i samorządami.
Taka współpraca ma wiele zalet – razem jesteśmy w stanie lepiej i szybciej realizować kolejne inwestycje. Mali operatorzy mają bogatą wiedzę na temat specyficznych lokalnych warunków, posiadają własne sieci radiowe i/lub światłowodowe, a także potrafią w efektywny sposób wykorzystać potencjał lokalnych instalatorów.
Na czym w szczególności polega nasza współpraca? W FCA kładziemy nacisk na obopólne korzyści, ponieważ już od początku projektu dzielimy się obowiązkami. Zazwyczaj po stronie FCA znajduje się przygotowanie projektu sieci, wizja lokalna, dobór i zakup sprzętu, a także konfiguracja sieci WiFi czy szkolenia dla instalatorów i pracowników urzędów. Po stronie lokalnego ISP pozostaje instalacja przyłączy internetowych oraz dostarczonych hot spotów. Mamy jednak świadomość tego, że elastyczność jest najlepszą podstawą współpracy, dlatego chętnie współdziałamy z lokalnymi operatorami również na innych płaszczyznach.

Jakie korzyści, poza finansowymi, osiągają obie strony? Jest ich wiele, a najważniejsze z nich, to możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. W ramach tego szkolimy z zakresu nowych technologii, pokazujemy najnowsze rozwiązania i wyznaczamy nowe możliwości rozwoju Waszego biznesu. Firmom, z którymi współpracujemy, oferujemy również SPECJALNY RABAT w wysokości 25% upustu na cały asortyment FCA znajdujący się na platformie e-fca.com.pl.
Warunki finansowe, jak i stawki za instalację urządzeń, za każdym razem ustalamy indywidualnie. We wzajemnej współpracy stawiamy przede wszystkim na terminowość i jakość wykonanej pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalny serwis dla miast i gmin. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą w tych dwóch projektach, zachęcamy Was do rozmowy na naszym stoisku podczas najbliższego iNET Meeting lub kontaktu za pomocą naszej strony internetowej. Pamiętajcie, że służymy również pomocą w innych kwestiach związanych z budową sieci światłowodowych na rzecz np. hoteli, szkół czy innych instytucji wymagających profesjonalnego sprzętu i obsługi.

Jesteśmy przekonani, że RAZEM znaczy LEPIEJ, SZYBCIEJ i PEWNIEJ.
Zapraszamy do współpracy!


Jeżeli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu:

email: zbudujznamiwifi@fca.com.pl
strona: http://www.zbudujznamiwifi.pl


 

Czytaj także:
ŚWIATŁOWODOWY INTERNET RADIOWY? CZEMU NIE?
BRAKUJE GIGABITÓW?

%d bloggers like this: