Pracownik ROKU

Pracownik ROKU

Big491

Pierwsze szkolenie cyklu pracownik ROKU już za nami. Bardzo aktywna grupa i dwa intensywne dni wymiany doświadczeń pozwoliły nam, w moim odczuciu, jasno wskazać obszary do poprawy u wszystkich uczestników i rozpocząć proces zmian. Jak zapowiadaliśmy przed szkoleniem, wstępna diagnostyka potrzeb dała nam możliwość przygotowania warsztatowej formuły, dopasowanej do oczekiwań biorących w niej udział. W dniu dzisiejszym rozpoczynam kolejny krok pracy z uczestnikami. Skontaktuję się ze wszystkimi telefonicznie i omówię to, co przez ostatnie kilka dni udało się wprowadzić w ich codziennej pracy. Przypomnę również dobre praktyki, wypracowane wspólnie podczas szkolenia a przez kolejne tygodnie będę dostępny dla nich w charakterze konsultanta.

Rozumiem jak bardzo ważne są działania po i między szkoleniami. Dlatego oferowany przez nas cykl Pracownik ROKU to coś więcej niż tylko kilkanaście godzin spędzonych przed flipchartem. Naszą rolą nie jest tylko przekazanie pewnej wiedzy, ale przede wszystkim dopilnowanie, aby została ona właściwie wykorzystana. Każdy kto kiedykolwiek brał udział w szkoleniu wie, że z całego zakresu omawianych i przećwiczonych tematów, w głowie zostaje nam tylko jedna, góra dwie rzeczy, które są najbliższe naszej sytuacji. I właśnie one najpewniej zostaną wprowadzone w nasze życie zawodowe. A co z pozostałymi? Przecież duża zmiana to efekt wielu małych kroków. Stąd potrzeba ciągłego kontaktu z uczestnikami i umiejętne wspieranie ich przemiany.

A już w styczniu drugie szkolenie z Cyklu Pracownik ROKU. Tak jak pierwsze, szyte na miarę, dotknie obszarów, które zdiagnozujemy podczas wspólnej pracy z uczestnikami poprzedniego. Jednocześnie, ponieważ operujemy w branży telekomunikacyjnej, będzie ono otwarte także na nowych uczestników. Szczegóły poznacie 9 stycznia a samo szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2020 w Katowicach.

Dla tych, którzy przegapili pierwsze szkolenie, uruchamiamy równoległy cykl Pracownik ROKU, ruszając od początku 20 lutego 2020. Zapisy na szkolenie są już aktywne. Więcej szczegółów na temat pierwszego szkolenia cyklu możecie znaleźć TUTAJ. Pamiętajcie o specjalnych warunkach cenowych dla Członków iNET GROUP oraz zniżkach grupowych dla dwóch i więcej uczestników. Ze względu na dbałość o jakość szkoleń, organizujemy je w małych grupach. Stąd limit miejsc. O uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń.


Czytaj także:
JAKA PRĘDKOŚĆ PANA INTERESUJE?
JAK BUDOWAĆ POLITYKĘ CENOWĄ

%d bloggers like this: