Big511b

Planując rozwój naszych biznesów bardzo często rozważamy wysłanie naszych pracowników na szkolenia. Mamy świadomość pewnych braków, które warto uzupełnić. Słusznie kierujemy swoich podopiecznych na warsztaty z obsługi klienta, sprzedaży czy negocjacji. Stawiamy na rozwój kadry, wiedząc, że wyszkoleni, doświadczeni pracownicy zagwarantują sukces naszej firmie. A co z nami, właścicielami firm? Co z naszymi kompetencjami? Czy tak bardzo polegamy na swojej intuicji i swoich pracownikach?

Dedykowane dla właścicieli biznesów operatorskich szkolenia z cyklu Kopalnia Wiedzy TechMine to odpowiedź na wiele Twoich codziennych, biznesowych pytań i problemów. Jeśli od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem wprowadzenia konkretnych zmian w funkcjonowaniu Twojej firmy, upewnij się, że masz do tego właściwie narzędzia. Zapraszamy na szkolenia Grupy Doradczej TECHMine, przygotowane we współpracy z iNET GROUP.

KOPALNIA WIEDZY TECHMine 2020

27 LUTEGO
Techniki negocjacji – gra negocjacyjna.
>
MARZEC
Warsztat lean – szczupłe zarządzanie w praktyce.
>
KWIECIEŃ
Finanse dla nie-finansistów.
>
MAJ
Zarządzanie zespołem.
>
CZERWIEC
Model biznesowy Twojej firmy – warsztat optymalizacji modeli biznesowych.
>
SIERPIEŃ
Efektywne przywództwo.
>
WRZESIEŃ
Efektywność i produktywność osobista.
>
PAŹDZIERNIK
Kompetencje motywacyjne menadżera.
>
LISTOPAD
Kluczowe wskaźniki efektywności – tworzenie i mierzenie.
>
GRUDZIEŃ
Podejmowanie racjonalnych decyzji biznesowych i narzędzia krytycznego myślenia.

 

Szkolenie z technik negocjacji rusza już 27 lutego w Katowicach, w siedzibie iNET GROUP. Jeśli jesteś członkiem naszej grupy i chcesz przy tej okazji wykorzystać swój VOUCHER na szkolenie z cyklu KOPALNIA WIEDZY TECHMine, zaznacz odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym.


 

Czytaj także:
GASZENIE POŻARÓW
MIARA EFEKTYWNOŚCI