Kopalnia Wiedzy TECHmine

Kopalnia Wiedzy TECHmine

Big511b

Planując rozwój naszych biznesów bardzo często rozważamy wysłanie naszych pracowników na szkolenia. Mamy świadomość pewnych braków, które warto uzupełnić. Słusznie kierujemy swoich podopiecznych na warsztaty z obsługi klienta, sprzedaży czy negocjacji. Stawiamy na rozwój kadry, wiedząc, że wyszkoleni, doświadczeni pracownicy zagwarantują sukces naszej firmie. A co z nami, właścicielami firm? Co z naszymi kompetencjami? Czy tak bardzo polegamy na swojej intuicji i swoich pracownikach?

Dedykowane dla właścicieli biznesów operatorskich szkolenia z cyklu Kopalnia Wiedzy TechMine to odpowiedź na wiele Twoich codziennych, biznesowych pytań i problemów. Jeśli od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem wprowadzenia konkretnych zmian w funkcjonowaniu Twojej firmy, upewnij się, że masz do tego właściwie narzędzia. Zapraszamy na szkolenia Grupy Doradczej TECHMine, przygotowane we współpracy z iNET GROUP.

KOPALNIA WIEDZY TECHMine 2020

27 LUTEGO
Techniki negocjacji – gra negocjacyjna.
>
MARZEC
Warsztat lean – szczupłe zarządzanie w praktyce.
>
KWIECIEŃ
Finanse dla nie-finansistów.
>
MAJ
Zarządzanie zespołem.
>
CZERWIEC
Model biznesowy Twojej firmy – warsztat optymalizacji modeli biznesowych.
>
SIERPIEŃ
Efektywne przywództwo.
>
WRZESIEŃ
Efektywność i produktywność osobista.
>
PAŹDZIERNIK
Kompetencje motywacyjne menadżera.
>
LISTOPAD
Kluczowe wskaźniki efektywności – tworzenie i mierzenie.
>
GRUDZIEŃ
Podejmowanie racjonalnych decyzji biznesowych i narzędzia krytycznego myślenia.

 

Szkolenie z technik negocjacji rusza już 27 lutego w Katowicach, w siedzibie iNET GROUP. Jeśli jesteś członkiem naszej grupy i chcesz przy tej okazji wykorzystać swój VOUCHER na szkolenie z cyklu KOPALNIA WIEDZY TECHMine, zaznacz odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym.


 

Czytaj także:
GASZENIE POŻARÓW
MIARA EFEKTYWNOŚCI

%d bloggers like this: