Szlifujemy konferencje

Szlifujemy konferencje

Big517a

Dlaczego nasze meetingi są tak dobrze oceniane? Ponieważ robimy je od dawna, nie osiadamy na laurach, słuchamy Waszych opinii i szybko wyciągamy wnioski. Również dlatego, że podpatrujemy dobre praktyki, działamy projektowo i stale się szkolimy. Wczorajsze targi FBE Event Marketing 2020 też nie umknęły naszej uwadze. Do Warszawy wysłaliśmy naszego najlepszego, tajnego agenta, Pawła Kuciębę.

ccc

Branża eventowa to grupa zawodowa ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno im się spotkać. Dlatego ważna jest obecność w trakcie corocznego, odbywającego się w styczniu Forum – największego w Polsce spotkania ludzi związanych z organizacją wydarzeń.
Rosnącą popularność eventów wpływa na dynamiczny rozwój branży, a co za tym idzie, potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji. Dlatego FBE staje się punktem obowiązkowym dla iNET Group!

Multum wystawców, branżowe wciągające prelekcje to element charakterystyczny dla Forum Branży Eventowej. Nasza obecność na tym wydarzeniu spowodowana jest przede wszystkim chęcią stałego rozwoju, możliwościami odbywania rozmów z wystawcami i testowaniem najnowszych gadżetów i aktywności eventowych.
Weźmy dla przykładu słynną i wszechobecną fotobudkę – gadżet, używany niemal na każdym weselu i podczas eventów o mniejszej skali. To chyba może się już znudzić, prawda? Co powiecie np. na Prosecco Station, na którym wykwalifikowani barmani przygotowują niezliczone wariacje z powyższym trunkiem. Może w Wasze gusta trafi odświeżona wersja klasycznej gry w kapsle, którą zapewne każdy zna. Niebanalna forma, ręcznie wykonany drewniany stół – nie sądziłem, że to właśnie ta atrakcja cieszyć będzie się tak dużym zainteresowaniem podczas FBE.

Gdybym miał opisać każde ze stoisk – od wystawcy prezentującego płócienne opaski umożliwiające wstęp do zamkniętej części wydarzenia, aż po przedstawiciela firmy zajmującej się wypożyczaniem motorówek, skuterów i innych atrakcji wodnych zapewne tekst miałby kilkanaście stron.
Niech więc zostanie tajemnicą to, co wybraliśmy dla Was na nadchodzący Meeting. Śledźcie iNEWSY i firmowy profil FB – 25 iNET Meeting is coming!

~ Paweł Kucięba, iNET GROUP Sp. z o.o.


 

Czytaj też:
iNET GRAND TOUR 2020

%d bloggers like this: