Pakiet bezpłatny OVIGO

Pakiet bezpłatny OVIGO

Big527

Co przyciąga Klientów lepiej od promocji, rabatów i zniżek? GRATIS. Niestety gratis zazwyczaj wiąże się z zakupem. „Kup dwa produkty. Trzeci otrzymasz GRATIS! Odtwarzacz mp3 GRATIS przy zakupach powyżej 700 złotych!” Wszyscy doskonale to znamy. OVIGO wykonało krok dalej w stronę budowania relacji z Klientem, udostępniając nielimitowany i bezpłatny pakiet kanałów, dostępny bez żadnych zobowiązań. To nie lada gratka na rynku IPTV i doskonałe narzędzie sprzedażowe dla każdego Operatora. Jak to działa?

DL-mniejszy rozmiar-2

Przypomnę najpierw o tym, że OVIGO możesz mieć w swojej ofercie równolegle z innymi platformami. Nie wymagamy również umowy na wyłączność. Cenimy i rozumiemy potrzeby zachowania biznesowej elastyczności. Nie stosujemy także umów trójstronnych na linii Operator-OVIGO-Klient.
Przechodząc do meritum, bezpłatny pakiet kanałów jest dostępny dla każdego. Wystarczy mieć dostęp do internetu i zarejestrować się na platformie OVIGO. Po pobraniu aplikacji na komórkę, komputer lub SmartTV można rozpocząć swoją bezpłatną przygodę z telewizji.

Bezpłatny Pakiet OVIGO zawiera:
TVP 1 HD
TVP 2 HD
TVP POLONIA
NASA UHD
TVP 3 (wszystkie regionalne TVP)
JEDYNKA Polskie Radio
DWÓJKA Polskie Radio
KOMINEK
Usługę TimeShift do 2 godzin wstecz
Dysk PVR (zapis 5 godzin audycji i filmów)

Ten ukłon HORYZONT MEDIA w stronę Klienta pozwala Wam na bezpłatne i pozbawione wysiłku rozpoczęcie procesu sprzedażowego. Apetyt na rozrywkę i informacje rośnie równolegle do zapotrzebowania na kanały telewizyjne. To z kolei generuje zapytania o ofertę. Jeśli podpisałeś już umowę na dystrybucję OVIGO to zarejestrowani na platformie użytkownicy, będący w Twoim zasięgu, automatycznie stają się Twoimi potencjalnymi Klientami. Dodatkowo w drugiej połowie lutego rusza kampania reklamowa OVIGO dedykowana na obszary objęte infrastrukturą współpracujących z HORYZONT MEDIA Operatorów.
Widzisz w tym szansę na biznes? Skontaktuj się z Horyzont Media i zamów swoje OVIGO.


 

Czytaj także:
OKIEM TESTERA

%d bloggers like this: