10 kart na start

10 kart na start

Big529

Pamiętacie taki wynalazek rynkowy jak MOBILEKING? Dwanaście lat temu pojawiła się na rynku nowa sieć telefonii komórkowej, promowana jako sieć wyłącznie dla prawdziwych mężczyzn. Niewtajemniczonym przypomnę reklamę. Uwaga, bez cenzury.

Jak pewny swojej męskości 24 latek zakupiłem zestaw startowy, w skład którego wchodziła karta SIM, metalowe opakowanie na paczkę fajek i małych rozmiarów plakat z ponętną dziewczyną i naklejka MOBILKING. Żenada, ale dobrze sprzedana i targetowana we właściwy sposób. Strategia reklamowa, która mocno ograniczała rynek zbytu do facetów singli. Która kobieta pozwoli swojemu partnerowi na szowinistyczną sieć komórkową? 🙂

Opinie na temat marki były różne, a jej historia krótka. Jednak zero-jedynkowe podejście do tematu płci nie było gwoździem do trumny MOBILKING. Problemem była skala i posiadanie jednej usługi w asortymencie. Całą zabawą zarządzał operator wirtualny, korzystający z infrastruktury Polskiej Telefonii Cyfrowej i jak dla mnie, to całą sprawę należy rozpatrywać bardziej w formie społecznego eksperymentu niż realnego biznesu. W przeciwieństwie do tego co dzieje się obecnie na rynku usług telekomunikacyjnych. Małe marki i „podmarki” wyrastają jak grzyby po deszczu. Wiele z nich to tak naprawdę Operatorzy, którzy skutecznie wprowadzają telefonię komórkową do swojej oferty i skutecznie rywalizują z dużymi graczami. Czy to scenariusz osiągalny dla każdego ISP?

Przy obecnym zapotrzebowaniu rynku i możliwościach praktycznie bezkosztowego uruchomienia usługi w swoim portfelu, jest to nie tyle osiągalne, co wręcz konieczne. Od kilku lat współpracujemy w tym obszarze z Metroportem, który sukcesywnie rozwija działania na polu usługi MVNO z ISP  w całej Polsce. Korzystając z proponowanej przez nich oferty możecie dołączyć telefonię komórkową do wachlarza Waszych usług. Mało tego. Możecie to zrobić inwestując kilkadziesiąt złotych w minimalne zamówienie 10 kart SIM bez żadnego ryzyka. Opłaty minimalne? Przez pierwsze pół roku – jedynie 1zł!

Czy do MVNO potrzebne jest specjalne przygotowanie, roszady pracownicze w biurze czy sterty dokumentów składanych w urzędach? Nic z tych rzeczy. Potrzebujesz tylko chęci, kilku godzin pracy nad aktualizacją swojej oferty i jesteś gotowy. A ponieważ posiadasz bazowe usługi, takie jak internet czy telewizja, które są podporą Twojego biznesu, nie grozi Ci koniec jaki spotkał MOBILKING 🙂

Podsumowując – zamów 10 KART na START W Metroport i wzbogać swoją ofertę o pożądany na rynku produkt! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub drogą mailową na robert.lis@inetgroup.eu.


Czytaj także:
BEZ KOMÓRKI JAK BEZ RĘKI

%d bloggers like this: