Pracownik Roku spotyka Szefa Roku

Pracownik Roku spotyka Szefa Roku

Big535

Już w najbliższy wtorek, 25 lutego odbędzie się pierwszy etap drugiej edycji cyklu szkoleń Pracownik Roku. Projekt stworzony dla wszystkich, którzy rozumieją potrzebę zwiększenia efektywności specjalistów, pracujących w  biurach obsługi Klienta i w sprzedaży. Zapisy na tę turę zamknęliśmy wczoraj, zatem wszystkich spóźnialskich zapraszamy na kolejną edycję, która ruszy z końcem marca. Równocześnie, zgodnie z zapowiedzią, ruszamy z cyklem szkoleniowym Szef Roku, dedykowanym dla właścicieli biznesów operatorskich.

Bądźmy szczerzy wobec siebie. Nawet najlepsze praktyki i sprawdzone działania, czy to w obszarze procesu sprzedażowego czy organizacji własnego stanowiska pracy, może zepsuć jeden człowiek. Nadgorliwy i nadopiekuńczy szef – w tym wypadku chodzi o Ciebie. Spokojnie, to nie Twoja wina 🙂 Budujesz swoją firmę od wielu lat. Zarabiasz, ryzykujesz, zatrudniasz pracowników i dzielisz się z nimi swoim doświadczeniem. W kolejnych krokach inwestujesz w szkolenia kadry a po ich powrocie stwierdzasz, że nabyte przez nich praktyki i wiedza są zupełnie nie po drodze z Twoją biznesową intuicją. I to własnie jest dobry moment na szkolenia – Szef Roku.

Pracując z osobami z Twojego zespołu poznajemy mechanizmy i prawidła budujące model biznesowy Twojej firmy. Widząc słabe punkty i elementy do poprawy sugerujemy zmiany i działania zwiększające efektywność. Jednak decyzje finalnie zawsze należą do Ciebie. Nawet najlepiej wyszkolony żołnierz nie wykona swojego zadania, jeśli kapitan będzie dokonywał złych wyborów lub blokował oddolną inicjatywę. Dlatego zapraszamy Cię na szkolenia z cyklu Szef Roku. Więcej o terminach i harmonogramie warsztatów dowiesz się z kolejnych wydań iNEWS.
Tymczasem, jak wspomnieliśmy wyżej, we wtorek rusza kolejna seria szkoleń Pracownik Roku. A już 19 i 20 marca, kolejny, drugi poziom szkoleń dla specjalistów BOK – Pracownik Roku Lvl. 2. Podczas warsztatów, prowadzonych przez Piotra Pytla, właściciela marki Twoi Eksperci, Twoi pracownicy będą mieli okazję rozwinąć skrzydła w obszarach rozwiązywania konfliktów, komunikacji interpersonalnej i skutecznego przedłużania umów. Stawiamy na praktykę.
Przygotowane przez Piotra moduły szkoleniowe pozwolą Twoim pracownikom na:
– zrozumienie czego chcą Klienci,
– skłonienie Klienta do szczerego przedstawienia swoich oczekiwań,
– profesjonalnie i skuteczne badać potrzeb klientów,
– stosowanie właściwych strategii sprzedaży w celu zwiększenia wyników,
– właściwe wykorzystanie informacji zebranych od klientów,
– budowanie pakietów usług,
– właściwe rollowanie umów,
– zwiększenie sprzedaży i zysków poprzez efektywne przedłużanie umów.

Pracownik Roku Lvl. 2 już 19 marca. Zapraszamy!

 

fdf


 

Czytaj także:
SZKOLENIE – TECHNIKI NEGOCJACJI

%d bloggers like this: